Skocz do zawartości
WueRZet

ROM JB 4.1.2 MIUIv5 #3.3.29R2 | AOSP-CM10 | s89 production | Pyramid | ONLINE | [3.4.2013]

Rekomendowane odpowiedzi

WueRZet
    wile bug'ów w tym, na czym mi zależy aplikacja aparatu.

Jakie bugi zauważyłeś ? Co jest nie tak z aparatem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta aplikacja aparatu jest z cm 10 i nie ma wogóle żadnych lepszych funkcji tylko robi zdjęcia zależy mi w aparacie technologia hdr. Ten pin jest drażniacy brak radia fm i ogólne problemy że stabilnoscia np. zawiesza sie jak wchodzę do galerii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Aparat jest taki, a nie inny, bo jak widzisz w tytle port bazuje na AOSP. W 4.1 nie było jeszcze HDR w stocku, ale to możesz sobie manualnie dograć z Google Play. Ponadto, jeśli zainstalujesz wersję z XDA dostajesz aparat od MIUI (też bez HDR). Co do problemu ze stabilnością to telefon czasami wyrzuca po wejściu do galerii bezpośrednio z funkcji aparatu, ale jest to już naprawione, przynajmniej w wersji z xda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak trochę dopracują ten port, to może się pokuszę. Narazie dostawiam tow spokoju ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Na XDA pojawiła się nowa wersja, zawierająca język polski ! :) Pierwszy post został zaktualizowany.

OBOWIĄZKOWO NALEŻY WYKONAĆ FULL WIPE JEŚLI PRZECHODZI SIĘ Z WERSJI R2 !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    l_mike

Mam dwa pytania w związku z tym romem:

1. Jak z obsługą bluetooth? Głównie zależy mi na słuchawkach stereo.

2. Czy po aktywowaniu blokady wzorem jest to jedyna blokada? W Sense jest tak, że najpierw trzeba przesunąć pierścień, potem narysować wzór. Zależy mi na tym, aby był sam wzór, bez żadnych poprzedzających etapów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

1. Osobiście nie mam żadnych słuchawek bt by sprawdzić, ale w wątku xda nie widzialem, by ktoś raportował takowy błąd, więc można założyć, że nie ma z tym problemów (przesyłanie plików przez BT działa dobrze).

2. Istnieje możliwość wyłączenia Lockscreena i ustawienia tak, jak piszesz (Security&Privacy -> Screen Security -> Disable other lockscreen)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fajny rom ogólnie:-)

Ale musiałem go na razie wywalić bo:

nie można było się do mnie dodzwonić - po jednym sygnale odrzucał, a u mnie na tel tylko w rejestrze pojawiało się "przed chwilą odrzucone" próbowałem kombinować w Firewallem ale wszystko na nic.

druga sprawa to przyciski fizyczne: jak zrobić żeby przycisk domek wracał do ekranu głównego, przycisk szukaj włączał wyszukiwanie?

pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet
    druga sprawa to przyciski fizyczne: jak zrobić żeby przycisk domek wracał do ekranu głównego, przycisk szukaj włączał wyszukiwanie?

Wgraj najnowszą wersję (jest już w pierwszym pliku w tym temacie) :)

Chociaż dziwny, błąd, gdyż u mnie tego problemu nie ma. Pamiętaj o full wipe i działaj zgodnie z dodaną instrukcja.

EDYTA : Z całą pewnością rozwiązaniem problemu z Home będzie granie na czysto romu, a następnie paczki gapps.

Edytowane przez WueRZet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest wybór sieci? I czy mając teraz SuperEX muszę coś robić przed zmianą na miui?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi