Skocz do zawartości
WueRZet

ROM JB 4.1.2 MIUIv5 #3.3.29R2 | AOSP-CM10 | s89 production | Pyramid | ONLINE | [3.4.2013]

Rekomendowane odpowiedzi

WueRZet

Nie mogę ręcznie wyszukać sieci, ale w podróży samoistnie przełączała się na Plusa. Mając SuperEX musisz dokonać full wipe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak naprawią restarty przy wpisywaniu pinu odblokowującego sim, niech da znać w tym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wczoraj wgrałem pod czujnym okiem WRZ i jak na razie wszystko działa. Aparat też działa i nagrywa w 1080. Ale jak to Wuerzet wykminił bardzo ważne jest zrobić format partycji systemowej przed wgraniem romu. A i gapps nie można raz za razem po romie wgrać tylko odpalić go i dopiero wyłączyć i dograć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @WueRZet Już sobie poradziłem z PIN'em.

Jak sobie poradziłeś z Pinem? Jestem w orange i nie daje rady go wyłączyć nawet w innym romie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do czego jest ta paczka gapps? (link padł...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aha, a jakie to sa te apki ? teraz siedze na nowym ViperS 3.0.0 warto przesiasc sie na miui ?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marek.m73

To są standardowe aplikacje, które w Vipersie sa już w paczce z romem, tutaj trzeba je osobno dograć a czy warto się przesiąść to najlepiej sprawdzić samemu:)

Wysłane z mojego HTC Sensation

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aha, a jakie to sa te apki ? [...]

Gapps czyli google apps.

Paczka zawiera podstawowe aplikacje od googla, czyli usługi g*, ustawienia g*, sklep play itp.

Polecam temat http://forum.android.com.pl/f319/jakiego-romu-ua-ywasz-jaki-polecasz-jakiego-poszukujesz-pora-wnania-roma-w-94377/ jeśli dalej masz wątpliwości czy warto zmienić rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marek.m73

U mnie romik śmiga bardzo ładnie, nie zauważyłem większych problemów. Jedyny w niczym nie przeszkadzający to taki że GoSmsPro cały czas mnie informuje o tym że wibracje systemowe są wyłączone co nie jest prawdą i przez to nie mam wibracji przy powiadomieniach o smsach przychodzących. Czy ktoś wie o co może w tym chodzić ? A Handcent sms nie wyświetlał mi kontaktów z książki tylko sam numer a kontakt był wyświetlany dopiero po kliknięciu w miejsce gdzie powinno być zdjęcie kontaktu, dziwne to troche.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi