Skocz do zawartości
alexndr

[ROM][I9100] XWLSN JB 4.1.2 niebrandowany (SEB, NEE, XEO - alexndr)

Rekomendowane odpowiedzi

Różnice względem poprzednich romów:

Po angilesku:

[ATTACH=CONFIG]44124[/ATTACH]

Edytowane przez seba84_2005

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    specpl

Ciekawe czy poprawili coś baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O tak, poprawili jakiś czas temu... wydali extended packa 2000mAh ,jakieś 99zł ;) a tak serio, oryginalny (stock) rom, nigdy szału pod kątem żywotności baterii robił nie będzie. Ten konkretnie mam wrażenie że zjada trochę mniej z baterii a niżeli poprzedni stock 4.1.2

Dołączam się do pytania o multiwindow , czy istnieje jakiś mod pod tą wersję romu ?

Edytowane przez windriderr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie na pierwszy rzut oka ciągnie trochę mniej baterii niż XLSJ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grayah

Witajcie, to jest następny rom po XMS1 na którym tel. nie łapie mi w ogóle fixa gps na Sygic, Fix GPS, GPS Status - Test & Fix i.t.p. Czy wie ktoś może co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ynsiwy

Wrzuciłem na oficjala xeo i póki co to chyba efekt placebo, ale jak by szybciej ;) ale to się tak zawsze wydaje na początku.

Co ciekawe miałem wszystkie wersje JB od leaka, robiłem wipe, hard resety itd, a dopiero teraz mam szara belkę powiadomień tak wyraźnie. Dziwna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poużywałem rom trochę, i co dziwne, automatyczna regulacja podświetlenia szwankuje ao.o , na początku wyświetlacz elegancko reagował na zmiany oświetlenia, a teraz jak się podświetli to już tak zostaje. Czy możliwe że to wina kernela? ewentualnie jaki byście polecali... ? a jeżeli chodzi o budzik, wygląda na to że działa normalnie (przynajmniej narazie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do podświetlenia to zainstaluj to: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vito.lux&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS52aXRvLmx1eCJd

Dla mnie super apka, szkoda tylko, że czujnik światła rozpoznaje tylko 4 ,,poziomy" oświetlenia, bo można by ustawić 10poziomów w tej apce i byłoby super

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W formie ciekawostki. Wrzuciłem na ten rom Jeboo Kernel 2.1+ (dostępny tutaj na forum) , w marku Antutu Benchmark z około 8200pkt. zrobiło się dokładnie 9946 pkt. przy tym samym taktowaniu cpu. Marcin, dzięki za program , choć i tak zastanawiam się dlaczego oryginalne sterowanie przestało działać poprawnie :suchy:

Edytowane przez windriderr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ynsiwy

Też się wam mocniej grzeje bateria podczas ładowania? U mnie telefon jest dużo cieplejszy niż na xeo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi