Skocz do zawartości
alexndr

[ROM][I9100] XWLSN JB 4.1.2 niebrandowany (SEB, NEE, XEO - alexndr)

Rekomendowane odpowiedzi

Na ciepłotę może mieć wpływ jakiś proces który sobie działa w tle, najczęściej jest to jakaś pierdoła o której użytkownik nawet nie wie. Przez to też telefon lubi się grzać podczas ładowania i ładować sakramencko długo. Najlepiej przed ładowaniem zapodaj jakimś "fast resetem" , większość (głupot które telefon sam sobie gdzieś tam otwiera) ulegnie zamknięciu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki kolor belki jest w tym romie tez czarny? i czy wszystko dziala? ps. Jest roznica w dzialaniu ? miedzy ms1 i lsn?

Edytowane przez djdanio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mor

@up

Parę postów wyżej:

Wrzuciłem na oficjala xeo i póki co to chyba efekt placebo, ale jak by szybciej

Zmian jest więcej, bo soft jest nowszy, z resztą MS1 ma początek XX, podczas gdy LSN XW. To równolegle rozwijane softy, a nie kolejna wersja. Mnie bardziej ciekawi modem XXMS2..., może szykuje się jakaś aktualizacja dla XEO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla korzystających z aplikacji Lux Auto Brightness załączam plik z większą ilością poziomów regulacji jasności.

lux_profiles.lux

Wrzućcie na kartę i załadujcie z poziomu menu programu.

Ale na tym kończymy dyskusję na temat aplikacji zewnętrznych;).

Edytowane przez Szewcu72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy waarto instalowac lns czy pozostsc na oficjalnym dla Pl? Jest roznica w dzialaniu. Zasieg dziala normalnie?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Źródło: https://doc-0g-4g-docs.googleusercontent.com/docs/securesc/ha0ro937gcuc7l7deffksulhg5h7mbp1/23ij3npitm0rlje0ev01qbtq8bbv572q/1365955200000/16767698391094038798/*/0B3s1Wh0lkhN0MS1NTGNJRzRhUmM?e=download

Cel: C:\Users\Administrator\Desktop\I9100XWLSN_MULTI_CSC_alexndr.7z

Rozmiar: 473,5 MB (496♥411♥614 bajtów)

Pobrano: 42,0 MB (44♥013♥970 bajtów)

Co jest z tym łączem ,pobieram od 20 min i dup@ dochodzi do 15% i znowu od nowa ?????

Drugi link zatrzymał się na 45% i wyskoczył błąd .Może ktoś inny podrzuci jakieś inne linki. Ale ♥♥♥♥@ne linki....

Edytowane przez michalkielce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znajdziesz ten ROM na moim chomiku (ten sam ID) z językiem PL.

Mi sprawuje się bardzo dobrze, stabilny (zero resetów), bateria trzyma nieporównywalnie lepiej do 2.3.6 XWLA4, na którym byłem poprzednio.

Jeśli chodzi o modem XXMS2, moje odczucia względem modemu KI3, którego używałem wcześniej:

1. Nie zrywa połączeń w PLAY i roamingu (wcześniej zdarzało się, że odrzucało połączenia czasami pomimo dobrego zasięgu)

2. Minimalnie lepszy zasięg w roamingu (podczas jazdy samochodem mogę rozmawiać przez całą drogę w sieci 3G, wcześniej zrywało mi miejscowo)

3. WIFI - mi działa bez zarzutu.

Ja wgrałem ROM 2.3.5 KI3 3 plikowy (dobrze po wgraniu sprawdzić czy jest XEO ustawione, jeśli nie to w tym punkcie ustawić), na niego 4.1.2 XWLSN made by alexndr dla PL. Po tym na wszelki wypadek factory reset.

Tu będę wypisywać bugi, jeśli jakieś znajdę dla ROMu XWLSN:

1. Przy włączonej funkcji smart stay oszczędzania energii ekranu zdarza się, że przestaje działać funkcja AUTO jasności. Wyświetlacz trzyma jednakową jasność pomimo rożnego oświetlenia. Pomaga wtedy restart telefonu. Osobiście nie używam funkcji smart stay i funkcja AUTO jasności działa OK w każdych warunkach.

Edytowane przez szakalboss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt tutaj nie pisze o modemie. Czyżby był bez żadnej rewelacji?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mehee

Ja mam z kolei problem z instalacją customów na tym romie. Czy to Omega, czy NeatRom czy MIUI - kończy się to bootloopem. Pomaga tylko flash na nowo LSN odinem i restore po uprzednim wgraniu SpeedModa. Telefon pierowtnie z 2.3.6 KI3, wrzuciłem mu KK5, na to LSN i od tego czasu jedynym customem który ruszył był SlimBean ale nie do użytku jak dla mnie (najnowszy build 4.2.2). Nie wiem o co może chodzić, wszystkie wipe robione i nic...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nikt tutaj nie pisze o modemie. Czyżby był bez żadnej rewelacji?

Bo to nie jest temat o modemie, a napisane juz o tym jest sporo, tylko trzeba poszukac.

Jak chcecie miec nowszy modem to wgrajcie modem a nie cały rom bo to sensu nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi