Skocz do zawartości
neo27

[4.2.2][29/03]Slim Bean - I9100 [build 3]

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowane polecam, moim zdaniem lepszy szybszy i stabilniejszy od aroma lite i cyanogenmoda ^_^ piękny czysty android i bateria 4h screen :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak sprawuje się ten ROM po dłuższym użytkowaniu (~1 miesiąc)?

Nie wysypuje się nic i bateria trzyma dobrze?

;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemano pocisnąłem sobie niedawno ten rom i szczerze mówiąc jest on jak dla mnie do bani siorbie baterie kilka razy sie zdarzyło że fon się sam zrestartował oraz dodam że statusbar jest tak malutki że ledwo można rozkminić ikonki. zasięg jak to w samsungach bywa kiepski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie również rom jest do bani. Ikonki malutkie, przyciski malutkie, wszystko malutkie. Po zwiększeniu ikonek wyglądają jak nieszczęście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwiększ sobie LCD Density np 220 i będziesz miał wszystko większe. Stock ma 240

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vitek

AKurat małe ikonki to wielka zaleta. Wreszcie przy takim rozmiarze ekranu mieści się tyle rzeczy ile chcę. Zupełnie inny komfort pracy.

Inna sprawa, zę bateria faktycznie słabo trzyma (chociaż na innych romach trzyma podobnie źle, więc moze to kwestia mojego sposobu pracy).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Użytkuje ten rom już z tydzień i muszę powiedzieć ten rom jest genialny. Od dawna szukałem już takiego romu gdzie będzie można dosłownie wszystko sobie spersonalizować. Szczerze mówiąc to już myślałem że nigdy nie znajdę czegoś co będzie mi odpowiadać w 100%, a jednak jest to ten rom. Wcześniej miałem revolta, resurection remix, NeatRom, ten wyciek JB stockowy i chameleona, a także zapewne pare innych których nie mogę sobie przypomnieć. Jedynie chameleon był tak płynny i szybki jak ten rom. Co do baterii to na kernelu dorimanx szybciej schodzi niż na chameleonie z kernelem jebbo 1.2 ale jest git. Wielkie propsy za ten rom. Aha i po tygodniu zero FC.

Edit:

Aha przypomniało mi się jedyny brak to taki że w menu wyłączania nie ma przejścia do recovery. Wie ktoś może jak można coś takiego dodać?

Edytowane przez ganjaghost

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Meos

Interface > power menu > reboot menu

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam tylko opcje żeby zaznaczyć reboot menu czyli on lub off( powoduje że w power menu w ogóle nie ma przycisku reboot) za to jak jest włączone to jak kliknę na reboot od razu pyta się czy chce ponownie uruchomić urządzenie. Czyżby coś się źle zainstalowało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neo27

build 4 Downloads - i9100 - Slim-i9100-4.2.2.build.4-OFFICIAL

Testowalem i ma buga przy najmniej u mnie jak wchodze w kontakty chce wziasc ustawienia to sie zawiesza i wywala do pulpitu wiec nie wiem czy tylko ja tak mam czy ktos juz wrzucal 4 ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi