Skocz do zawartości
Gunnar

HTC ONE X - niestockowy zestaw słuchawkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gunnar

Witam wszystkich

Użytkownicy HOX, napiszcie proszę jakich używacie niestockowych słuchawek, jakie są ich wady i zalety, co polecacie a co odradzacie.

Ja osobiście chciałbym kupić jakiś fajny i sprawdzony mikrozestaw, przede wszystkim do słuchania muzyki a w drugiej kolejności do obsługi rozmów telefonicznych (stockowego z pudełka nie biorę pod uwagę).

Zależy mi na tym żeby był dokanałowy i nie walił basami po uszach (nie slucham HH i disco dance :E), samo beats audio ze smarta mi wystarczy

Czy da się trafić coś ciekawego do 150 pln ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SnP88

Ja używam tych od HTC

SŁUCHAWKI HTC RC E190 pilotem Desire X C ONE V S X (3112730343) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

plusy dobra izolacja od środowiska zewnętrznego

Według mnie bardzo dobry dźwięk

płaski kabel przez co nie plączą sie w kieszeni ;)

minusy

mikrofon jest zdecydowanie za nisko właściwie nie da się rozmawiać przez niego nie przykładając go blisko ust

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

a-Jays Two słuchawki dokanałowe czarne +PIANKI COMPLY GRATIS! 2 LATA GWARANCJI! POLSKA DYSTRYBUCJA! - headbeat.pl - Muzycznie Nakręceni! Sklep ze słuchawkami

Zapoznaj Sie z tymi sluchawkami. Sam długo szukałem sluchawek do swojego hoxa i zdecydowałem sie właśnie na e Jays. Naprawdę genialne słuchawki. Ja zapłaciłem 150 zł. Wybrałem two, bo zależało mi ja dobrym basie. Ale takim głębokim, a nie lupance jak w dr. Dree gdzie jest sam bas. Nawet ktoś mi polecił z forum właśnie te sluchaweczki. Ponadto genialnie wyglądają z płaskim kablem i sporo osób mnie pyta co to za słuchawki ;-). Jeśli szukasz czegoś co będzie naprawdę bardzo dobrze grało z dobrym ale nie dudniacym basem, to te są obowiązkowe do obczajenia ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gunnar

Kolego memphis21 - rozumiem że a-Jays Two to normalne słuchawki i nie mają mikrofonu oraz możliwości odbierania rozmów ?

Hmmm zastanawiam się jeszcze nad a-Jays One+ tam akurat można słuchać i gadać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BBLSTR

Jest wersja jays two plus z mikrofonem fajna posiadam ją i polecam

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gunnar

e-Jays two + ? Nigdzie takich wcześniej nie widziałem. Wujek google także milczy. Gdzie je kupowałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BBLSTR

Sorry mój błąd nasz rację nie ma takich mam one plus właśnie kupowałem je ze względu na mikrofon i jak dla mnie dźwięk jest ok :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście uzywam tych ;)http://www.sennheiser.com.pl/opinie-i-oceny-sluchawki-sennheiser-cx200-streetII.html

Głęboki bass i super sopran. Polecam. W połączeniu z Beats Audio daje czadu :)

Edytowane przez the_mask

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

crealive auvrana live

plusy: z beats audio dają niesamowity efekt, piękny czysty dźwięk do tego bas - szok

minusy: duże, bez mikrofonu, 200 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja mogę polecić słuchawki legendarnej marki produkującej wzmacniacze gitarowe - Marshall model Major. Mimo, że są słuchawkami nausznymi to są bardzo wygodne. Nie cisną ani nie uwierają. Bardzo solidnie wykonane z ekologicznej skóry, i materiałów jakich używa się do produkcji wzmacniaczy. Do tego bardzo minimalistyczny design, przewód w części spreżynowany, złocony mini jack + dodatkowo złocony standardowy jack + złocony neutralizer także słuchawki współpracują z większością jeśli nie wszystkimi telefonami wyposażonymi w mini jack. Dość gruby i długi kabel (A możemy jeszcze rozciągnąć część sprężynowaną) z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu się nie plącze. Zabezpieczenie przy wtyku sprężyną dzięki czemu nie ma możliwości "złamania" kabla. Słuchawki użytkuje z HOX ok. roku. Wcześniej używałem ich z odtwarzaczem Sansa Clip. I co najważniejsze mają mikrofon, który działa z HOX. W nowszej wersji dodatkowo wyposażone w pilota z 3 przyciskami.

Dźwięk - Szeroka scena, dzięki czemu słychać wiele różnych instrumentów. Szczegółowy. Wysokie tony dobrze słyszalne, środek dość ciepły ale nie nachalny, dół schodzi nisko i jest dynamiczny jak reszta pasma jednak nie zabija nas basem. W połączeniu z HOX i włączonym Beats Audio bardzo fajnie grają. Mimo, że to słuchawki nauszne to grają z HOX głośno i wyraźnie. Świetnie nadają się do rocka ale przy innych gatunkach również sobie dobrze radzą.

Plusy

- Wykonanie

- Szczegółowy i wyraźny dźwięk z dobrym ale nie przesadzonym bassem.

- Jakoś wykonania i użyte materiały

- Długi sprężynynowany przewód z zabezpieczeniem kabla

- Dodatkowy złocony wtyk "Jack" oraz neutralizerem dzięki czemu współpracują z

prawdopodobnie każdym telefonem z wejściem na "mini jecka"

- Mikrofon, który działa z HOX oraz w nowszej wersji pilot z 3 przyciskami do sterowania odtwarzaczem (W starszej jest jeden przycisk, który również można konfigurować, nie próbowałem jednak tego na HOX)

Minusy

- Słaba dostępność

- Cena (ok. 500 zł, jednak jak dla mnie jak za taki produkt nie jest wygórowana)

- w ciepłe dni trochę pocą się uszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi