Skocz do zawartości
Brinkor

Jak zrootować LG P990 z oficjalnym Androidem 4.0.4 ?

Rekomendowane odpowiedzi

w win8 instalowanie sterów do APX jest niezwykle skomplikowane. tam musisz w win8 wejść w odpowiedni tryb po reboocie i odblokować instalowanie oprogramowania z niezaufanych źródeł, czy coś podobnego. jak znajdę jak to dokładnie się robiło to napiszę ;)

---------- Post dołączono o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

tutaj masz na filmiku jak m.in. ja to robiłem:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem tak jak w filmiku i dalej AIO nie wykrywa telefonu, a telefon tylko mrugnie po przytrzymaniu klawiszów głosności :/

Dobra, udało się, sterownik wgrany, jade pokolei z AIO, metoda TWRP, uruchamiam tel i tam superuser cos krzyczy o tym twrp i robie restart telefonu i co mam tam w tym bootloaderze twrp kliknać aby wkoncu zrootowac ten telefon?

Dobra zrobione :)

Edytowane przez robertr--o
    dalsze rozwiazywanie problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vail

Spotkaliście się z sytuacja w której po poprawnym przejściu przez krok 3 w AIO, instaluje sobie CM i w kiedy klikam aby telefon uruchomił się ponownie, pojawia się na chwilę "S\W ..." i znowu mam stock ISC. Przechodziłem też przez punkt 8 w AIO który niby powinien mi wywalić stary bootloader

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może zrób w taki sposób: NVFlash do 2.2.2, ROOT przez Super One Click, nowy bootloader przez AIO, instalacja CM przez recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi