Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

adi191pls

Otwieranie menu serwisowego w tablecie bez modułu 3G

Rekomendowane odpowiedzi

adi191pls

Witam. Jako iż mam problem ze wskaźnikiem baterii chciałem ją sprawdzić w tzw. Teście. O ile na telefonach takie menu to nie problem otworzyć, to na tablecie bez modułu 3g cos takiego nie jest możliwe. Stąd moje pytanie:

- Jak załatwiono sprawę menu serwisowego w tabletach nie posiadających możliwości wpisania kodu poprzez dialer?

Jako iż problem ten może dotyczyć dużego grona tabletów, temat tutaj założyłem. Czy to są jakieś kombinacje klawiszy, czy coś w ustawieniach trzeba kilka razy pyknąć, program ściągnąć? Po prostu te takie wgrane testy różnych komponentów.

Lenovo A2109, Tapatalk 2 & SwiftKey 3 Tablet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaqbk

Mysle,ze najprosciej bedzie sciagnac z Marketu aplikacje dialera i ja zainstalowac. Jesli masz jakies kody to wyprobujesz je w ten sposob.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry, że robię "wykopalisko" ;-), ale też mnie interesuje ten temat. Kolega, który 5 lat temu dał radę, aby zainstalować aplikację dialera, niestety, nie podał którą. Instalowałem chyba z 10 aplikacji i żadna się nie sprawdziła. Albo nie uruchamia się z powodu braku modemu, albo po prosu - nie działa. Potrzebuję wpisać kod serwisowy do Huawei MediaPad M3 bez LTE.

Gdyby ktoś z Kolegów obeznanych w temacie coś podpowiedział, byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi