Skocz do zawartości
lubietelefony

Samsung Galaxy Mega

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno na stronie sammobile pojawiły się pierwsze pogłoski na temat nowej serii smartphonów - Galaxy Mega. Jak wiadomo na razie wieści dotarły na temat dwóch telefonów z serii Mega. Pierwszy z nich to Samsung Galaxy Mega 5.8 (GT-I9152) ma zadebiutować w wersji z podwójnym slotem kart SIM w okolicach 22 tygodnia i dostępny będzie w białej wersji kolorystycznej. Jeżeli informacje się potwierdzą to phablet ma pracować pod kontrolą systemu Google Android 4.1.2 Jelly Bean, który prezentowany będzie na 5.8-calowym wyświetlaczu o rozdzielczości qHD (960 x 540 pikseli), zaś moc obliczeniową ma zapewnić procesor Broadcom BCM28155 o częstotliwości taktowania 1.2 GHz z układem graficznym VideoCore IV. Drugi z nich to Galaxy Mega 6.3 (GT-I9200), zaoferuje potencjalnemu nabywcy 6.3-calowy wyświetlacz, najprawdopodobniej o rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli) i zadebiutować ma w 25 tygodniu w dwóch wariantach kolorystycznych – białym oraz czarnym. (To nie są oficjalne specyfikacje).

Jeszcze pare info. Wcześniej uważano że to będzie seria smartphonów Galaxy Fonblet. Jesze w załączniku zdjęcie.;)

Edytowane przez kams
    łącze post pod postem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CSTR

qHD na 5,8` (190ppi) ? Bardzo odważnie ze strony Samsunga, myślę jednak że obydwa modele dostaną przynajmniej HD ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB

Tutaj kilka linków, autor może dodać do pierwszego posta:

Galaxy Mega smartphones are upcoming | SamMobile

Samsung Galaxy Mega handsets with 5.8" and 6.3" screens coming - GSMArena.com news

Zastanawiam się co Samsung chce osiągnąć takim sprzętem... Jest wielki Note 2, pewnie 3 będzie jeszcze odrobinę większy, jest Galaxy S3. Czyżby chcieli zrobić coś budżetowego, a ograniczyć chcą to słabym ekranem ze słabą rozdzielczością...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi sięże będzie wersja z Dual-SIM i bez, bo nie każdy korzysta z dwóch kart.:|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo dali dual sima, bo nie ma ich w note-ach i dlatego je wprowadzają na rynek, duży ekran i dual sim :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fer

Skoro dostaną dual-sim to nie trafią najrawdopodobniej do Europy a na rynek Azjatycki, głównie Chiny.

Dla mnie głupotą był już Grand z taką pikselozą, że hej. Jakby nie mogli robić po prostu mniejszych ekranów, albo jak juz spory ekran i dobre fhd lub hd to po prostu dać tam procek taktowany niżej niż flagowce. Bo ja rozumiem tani i dobry telefon, ale pikseloza mnie by odstraszyła i bym wybrał coś ładniejszego w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    svzuka

Nie każdy gra w gry, moga dać juz te full hd, i procek zeby uciagnał video i podstawowe funke interfejsu:) Mi osobiscie wiecej nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adi191pls

To wygląda m,i na budżetówkę - coś a'la Goclever 5", tylko, że od Samsunga ;) Czyli jak zwykle zapychacz rynku, by jak najwięcej kasy wyciągnąć.

Ma to też swoje zalety - możemy wybierać z szerokiej palety produktów. A o to chyba chodzi w wolnym rynku, nie? Inni docenią taki ruch Samsunga, ja akurat nie :przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

osobiście nie rozumiem osób, które chcą nosić taką patelnię ze sobą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x