Skocz do zawartości
lubietelefony

Samsung Galaxy Mega

Rekomendowane odpowiedzi

cedO

Im większa cegła tym lepiej :) Powrót do korzeni. Pamiętacie pierwszą motorolę?? :P

Edytowane przez WueRZet
    Nie cytuj w całości posta porzedzającego Twoją wypowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Jeszcze nie tak dawno temu ludzie nie mogli się przyzwyczaić do ekranów 3,7" ;) Bardziej przeszkadzać może po prostu męcząca rozdzielczość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudo66

O gustach się nie dyskutuje ;) Ja np. lubię mieć duży konkretny sprzęt pod ręką ,a nie miniaturę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adi191pls

@dudo66

Tylko niech to idzie razem z rozdzielczością, bo o ile FullHD na 5 calach to lekka przesada, to 400x800 to samo. W tabletach Full HD jest OK, a 400x800 to tragedia...

Po prostu Samsung próbuje zrobić coś budżetowego, co jak zwykle będzie przesadzone z ceną. Ot, cała kampania Samsunga - masa podobnego sprzętu różniącego się detalami i ceną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kroll

A ja uważam że tym telefonem sondują rynek czyli jak duży może być ekran i dalej ludzie to będą kupować.

Aż tak im nie zależy na aż tak dużej sprzedaży tylko na tym czy zostanie przyjęty przez ludzi sama wielkość ekranu.

Inaczej by nie nadawali mu nowej nazwy tylko by to był kolejny Note.

Dlatego też uważam że o tych telefonach szybko zapomną ( czyli o ich aktualizacji ) i jak osiągną już barierę której ludzie nie zaakceptują to ją zaadaptują do S'ki lub/i Note.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CSTR

Specyfikacja Galaxy Mega 5.8" oficjalnie potwierdzona - Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.

Według mnie fajna specyfikacja, dual core i 1,5 GB RAM na pewno zapewni komfort pracy, o ile wszystkiego nie zachamuje rozdzielczość qHD na 5,8`... Ewidentnie model stworzony tak, by nie zastąpił Note 2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Galaxy Mega 5.8 oraz 6.3 to przerośnięte smartfony od Samsunga - Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.

Obydwa modele wyjdą od razu z Androidem 4.2. Ciekawi mnie, jak się będą sprzedawać takie kloce :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg. mnie, taj jak ktoś wcześniej napisał, po prostu ,,testują'' potencjalnych kupców, chcą sprawdzić, czy 6.3 cala to nie za dużo.

Ja uważam, że to na prawdę musi być super sprawa, tak wielki ekran na pewno jest baaardzo przydatny. ale gdzie to zmieścić? :E W kieszeń na pewno nie wejdzie, marynarki na co dzień nie noszę. Do plecaka też nie mam zamiaru telefonu chować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojsed

Marynarkowicze i... kobiety mogą sobie na to pozwolić. Właśnie ostatnio zauważyłem, że dwie moje znajome mają Note II i pomimo, że są małe (znajome, nie Note II :PP ) to im to nie przeszkadza, bo wrzucają go do torebki i tyle. Natomiast faceci nie chodzą cały czas choćby z plecakami/neseserami/itp i zawsze trzymają telefon czy portfel przy sobie w kieszeni i tutaj robi się problem z tak przerośnietymi smartphone'ami ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Gsmarena maja juz te nowe Samsungi i jak sie patrzy na zdjecie gdzie obok znajduje sie Note2 to juz zaczynam myslec ze mam maly telefon;)

Ten wiekszy Galaxy Mega ma calkiem fajny wyglad(ogromny ekran i malutkie ramki)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x