Skocz do zawartości
lubietelefony

Samsung Galaxy Mega

Rekomendowane odpowiedzi

czy ja wiem czy to takie nie wygodne- kiedyś przetestowałem "to" z jednym z nowszych 7" samsunga- one już mają dość cienkie ramki i dało radę na styk objąć jedną ręką tablet i przyłożyć "do ucha", także tu przy mniejszym ekranie, braku ramki jestem o to spokojny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zdziwię się, jak za mega 6,3 zawołają nieco mniej niż za s4.

Sent via GT-N7100 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawila sie plotka, ze do kazdego galaxy mega producent bedzie dodawal specjalny plecak do noszenia.

Nie wyslane z iphone'a za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=JjKcLAE6Tg0&feature=youtube_gdata_player

Niezly kloc! Bedzie trzeba samemu sie przekonac jak cos tak duzego moze sluzyc za telefon.Mam nadzieje ze juz niedlugo pojawi sie ten Mega-Phone bo chcialbym go osobiscie pomacac.

Na tym Rosyjskim filmiku ekran robi naprawde przyzwoite wrazenie, a poziom czerni jest bardzo dobry.

Edytowane przez Pabloos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wyciekła plotka o tym modelu to się zdziwiłem, że nie dają S-amoleda. Jednak po tym filmiku faktycznie widać, że ekran jest przyzwoity, nawet bardzo dobry bym powiedział :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

piekny ten 6.3 :)

bateria troche mala. No i to juz chyba jednak przesada, od roku mam 5 cali z nieduzymi ramkami i sie przyzwyczailem ale to chyba gorna granica.

Co do rozdzielczosci, moje zdanie jest takie ze od tego postepu technologicznego sie ludziom w d.. poprzewracalo. 800x480 (180ppi) na pieciu calach nie wyglada zle. Jest naprawde sporo telefonow o ppi zblizonym do 180 i nikt wczesniej nie narzekal. Do momentu gdy wyszly 1080p itd. Troche to przesada zeby pakowac w 4-5 cali taka rozdzielczosc jak mam w 30 calowym monitorze. W kazdym razie ppi jest wystarczajace, piksele nie beda przeszladzaly. Rowniez posiadam tft i cenie sobie jego naturalnosc kolorow. Szkoda ze sa pradozerne, co dopiero takie 6 cali.

Wysyłane z mojego YP-G70 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    800x480 (180ppi) na pieciu calach nie wyglada zle.

Moje zdanie jest takie, że WVGA nadaje się do 4 cali, przy 5 calach jednak ten obraz już nie jest taki ostry.

Zgodzę się jednak z tym, że full hd w smartphonach to przesada i walka na cyferki. 1280x720 już wygląda fajnie nawet na 5,5" w note 2 i nikt tam pikseli nie będzie widział przy normalnym korzystaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Male pytanie do forumowiczow albo kogos z Android.com.pl, jutro otwarcie pierwszego sklepu Samsunga w PL czy ktos z was tam sie wybiera? Bedzie tam S4 i Mega tak jak na pokazie w Rosji? Bo jestem ciekawy pierwszego wrazenia z obcowania z Mega-fonem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zastanawiałem się po co samsung w 6.3" dał strzałkę wstecz po lewej a nie po prawej...

po dzisiejszym przetestowaniu note2 już wiem: otóż jak strzałka jest po prawej to w momencie przełożenia telefonu w poziom strzałkę mamy pod palcem, który trzyma tel (tak jest w note2) i nieustannie ją wciskamy co jest wpieniające. Pewnie wielu powie, że można sobie dać tel w drógą stronę -klawiszami po lewej ale zwykle odruchowo przekładamy tel w dół w lewo- klawisze home/back "lądują" po prawej- dobrze więc, że samsung to obrócił- jak dziś testowałem note to nieustannie wciskała mi się strzałka :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x