Skocz do zawartości
th0m4s

[ROZWIĄZANE]Brak Bootimage po aktualizacji do 2.1

Rekomendowane odpowiedzi

klocu26

Grunt, że metoda działa obojętnie jakim sposobem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lara07

Witam, jestem tu nowa i mam problem - ten co wszyscy w tym poście. Udaje mi się uruchomić download mode, ale później nie jestem wstanie nic zrobić bo oba programy się zawieszają, przy próbie flashowania. Proszę o pomoc i radę. :rozpacz:

---------- Post dołączono o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Witam ponownie. Udało się sposób podany na stronie 8 działa. Dzięki th0m4s za znalezienie i podanie tutaj tego sposobu.:cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie proszę o pomoc siedzę już ponad 8 godzin i nie mogę sobie poradzić wgrywałem już ponad 15 razy out.kdz uruchamia się download mode wgrywa Rom i nadal nic może jakiś inny sposób ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lara07

Ja to zrobiłam wg opisu th0m4s, na 8 stronie. Tylko dodatkowo wyłączyłam w sterownikach Modem adroid. Wcześniej sformatowałam telefon i nie zapomnij wyciągnąć baterii. Wgrałam w trybie download mode (bez włączonego telefonu -trzeba użyć - vol i włożyłam kabel usb. Pojawiła się download mode. Wtedy wgrałam metodą rosyjską kdz z zaznaczonym cs_emergency. Po wgraniu romu francuskiego wgrałam out.kdz (rosyjski) w ten sam sposób i po uruchomieniu telefonu miałam już bootimage (logo LG i Android - przy starcie systemu), na końcu wgrałam rom holenderski z fastbootem - wgrywasz już normalnie (wgrywasz rom jaki chcesz)taż bawiłam się ze 4 dni ale w końcu się udało. Na pewno zadziała ja też już zwątpiłam, a jednak się udało. Trzymam kciuki.

Rób dokładnie jak opisał th0m4s

Edytowane przez lara07

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja to zrobiłam wg opisu th0m4s, na 8 stronie. Tylko dodatkowo wyłączyłam w sterownikach Modem adroid. Wcześniej sformatowałam telefon i nie zapomnij wyciągnąć baterii. Wgrałam w trybie download mode (bez włączonego telefonu -trzeba użyć - vol i włożyłam kabel usb. Pojawiła się download mode. Wtedy wgrałam metodą rosyjską kdz z zaznaczonym cs_emergency. Po wgraniu romu francuskiego wgrałam out.kdz (rosyjski) w ten sam sposób i po uruchomieniu telefonu miałam już bootimage (logo LG i Android - przy starcie systemu), na końcu wgrałam rom holenderski z fastbootem - wgrywasz już normalnie (wgrywasz rom jaki chcesz)taż bawiłam się ze 4 dni ale w końcu się udało. Na pewno zadziała ja też już zwątpiłam, a jednak się udało. Trzymam kciuki.

Rób dokładnie jak opisał th0m4s

Dziękuje ale rozwaliłem dzisiaj telefon wylał mi wyświetlacz :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

potwierdzam opis lara07 działa. Może ja jeszcze napisze jak tego dokonałem.

Potrzebne tak jak pisał i podawał linki thomas w poście 80

KDZ_FW_UPD_EN

V20A_00.kdz -francuski rom

out.kdz

włączamy telefon i :

1. Robimy factory reset (+vol + home+ search)

2. Wyłączamy telefon i wyciągamy kartę sim oraz kartę pamięci.

3. naciskamy vol- i wkładamy kabelek usb ( powinno pojawić się download mode)

4. Teraz w menadżerze urządzeń(Panel Sterowania -> System -> Sprzet -> Menadzer urzadzen) wyłączamy Modem adroid

5. uruchamiamy KDZ_FW_UPD (angielski), ustawiamy cs_emergency, 3GQCT, wybierasz V20A_00.kdz i klikamy Launch software update

6. po zakończonym flashowaniu - IParam = 215 ( u mnie nie wyskoczył napis ze zakończono flashowanie, odczekałem 2 minutki ), wyciągamy kabel USB, NIE włączamy telefonu tylko od razu naciskamy vol- i znów wkładamy kabelek usb ( powinno pojawić się download mode).

7. uruchamiamy KDZ_FW_UPD (angielski), ustawiamy cs_emergency, 3GQCT, wybieramy out.kdz i klikamy Launch software update

8. po zakończonym flashowaniu IParam=207 ( u mnie znów nie wyskoczył napis ze zakończono flashowanie, odczekałem 2 minutki ), wyciągamy kabel USB i włączamy telefon. Powinien pojawić się bootimage.

Bez wyłączenia Modem adroid w menadżerze, po włączeniu download mode, KDZ przymulał i nie odpowiadał tak jak opisywała to lara07 w poscie 102

Edytowane przez fearchris

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

--------------------

Edytowane przez somebody

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm coś nie mogę pobrać out.kdz, wpisałem kod i nic się nie dzieje, kliknięcie ponownie w link przenosi mnie do instalacji jakiegos paska narzedziowego :\

nvm trzeba było odptaszkować, brak znajomości jezyka powoduje problemy :P

Edytowane przez panpakos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CaG0

Witam,

mam problem, nie pokazuje mi się ten download mode. Jakieś sugestie?

EDIT : Już doczytałem rozwiązanie xD

EDIT2: Niestety podczas wgrywania V20A_00.kdz wyskoczył bład, telefon teraz nie reaguje.. Prosze o pomoc!!

Edytowane przez CaG0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ogóle nie komunikuje się z kompem w Download Mode?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi