Skocz do zawartości
Kunegunda_GoRyl

Youtube nie odpala filmików

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem na myśli to, że u mnie YT na 3G nie odtwarza filmów. Uruchomiłem funkcje telefonu Hotspot Wi-Fi i udostępniłem mój internet 3G do Galaxy S i na tym telefonie działa YT, pomimo, że korzystał z tego samego internetu. Na Galaxy S działają filmy z 3G bez najmniejszego problemu.

Tak właśnie gdzieś mi świtało,że chyba chodzi o hotspot WI-FI w telefonie.Ale ma pytanie? na jakim telefonie go udostępniłeś? na DHD? I jeszcze jedna sprawa...jaką masz jakość odtwarzanych filmów zaznaczoną przez sieć GSM na YT wysoką? bo może do HQ jest potrzebne HSDPA..w tej Erze to jest dziwna sprawa...pokazuje mi sieć 3G a robiąc test prędkości programem sped test mam zaledwie 129kbps a jak jestem na zewnątrz budynku to widać z tego bts-a HSDPA i wtedy już ok 1030kbps więc zastanawiam się dlaczego sieć 3G ma tak słabe parametry i dlaczego nie zawsze przełącza się na HSDPA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sebooh
    Tak właśnie gdzieś mi świtało,że chyba chodzi o hotspot WI-FI w telefonie.Ale ma pytanie? na jakim telefonie go udostępniłeś? na DHD? I jeszcze jedna sprawa...jaką masz jakość odtwarzanych filmów zaznaczoną przez sieć GSM na YT wysoką? bo może do HQ jest potrzebne HSDPA..w tej Erze to jest dziwna sprawa...pokazuje mi sieć 3G a robiąc test prędkości programem sped test mam zaledwie 129kbps a jak jestem na zewnątrz budynku to widać z tego bts-a HSDPA i wtedy już ok 1030kbps więc zastanawiam się dlaczego sieć 3G ma tak słabe parametry i dlaczego nie zawsze przełącza się na HSDPA

Udostępniłem od DHD, jakość filmów wysoka (niska jakość nic nie zmienia)

U mnie na 3G jest 4681kbps, 882 kbps upload.

Wygląda na to, że problem dotyczy telefonu a nie internetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbujcie zainstalować jetvd - inny klient yt. Sprawdźcie czy będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sebooh
    Spróbujcie zainstalować jetvd - inny klient yt. Sprawdźcie czy będzie działać.

Zainstalowałem. Nie odtwarza filmów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

potrzebujesz w APNach mieć strumieniowanie video

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zadzwoń na BOK albo na stronę wejdź aby Ci wysłali ustawienia strumieniowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zadzwoń na BOK albo na stronę wejdź aby Ci wysłali ustawienia strumieniowania

Wydaje mi się,że kolega nie wie o czym pisze!!!??? Jak operator może przesłać ustawienia strumieniowania????? :orany:

http://www.era.pl/pl/indywidualni/telefony/konfiguracja/parametry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak samo jak można operować usługami poprzez ABOK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wydaje mi się,że kolega nie wie o czym pisze!!!??? Jak operator może przesłać ustawienia strumieniowania????? :orany:

Parametry konfiguracyjne

ok, podraze... ktore z tych ustawien w linku odpowiada ustawieniom strumieniowania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi