Skocz do zawartości
Kunegunda_GoRyl

Youtube nie odpala filmików

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam tylko, że ten sam problem występuje na "zwykłym" Desire, i co ciekawe objawił się po aktualizacji do 2.2 a dotyczy telefonów pracujących w sieci Era:

http://forum.android.com.pl/f152/na-froyo-nie-dziaa-a-youtube-era-20287/

Mam Desire bez brandu ale z kartą Ery i niestety yt nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ok, podraze... ktore z tych ustawien w linku odpowiada ustawieniom strumieniowania?

ERAINTERNET:

APN: erainternet (również dla użytkowników systemu TakTak)

ID (nazwa) użytkownika: pozostaw puste pole

Hasło: pozostaw puste pole

Uwierzytelnianie: normalne

Współczesne telefony same pobierają ustawienia sieci (automatyczna konfiguracja) i to pozwala na transmisję danych danego operatora.Nie ma dodatkowych ustawień dla transmisji wideo....wszystko powinno hulać od ręki po konfiguracji....ale w Erze tak nie jest...niestety..na Legendzie z 2.1 nie było problemu..po aktualizacji do 2.2 pojawił się problem..na moim DHD raz działa (ale tylko po 3G) a raz nie...zależy na jaki bts wskoczę.Mieszkam na granicy 3 miast (Ruda Śląska,Bytom,Zabrze) zależy w jakim pokoju przebywam..raz jest to Bytom a raz Ruda albo Zabrze...nie wiem dlaczego w Erze nie do końca to działa i co jest przyczyną...w BOK-u poinformowali mnie,że to problem oprogramowania telefonu..ale gdyby nie udało mi się kilka razy odpalić transmisji wideo to bym prawie w to uwierzył.....byłem na przykład w Wiśle w hotelu i tam jest tylko zasięg 3G (HSDPA - High Speed Downlink Packet Access) i przeglądałem YT i nie było problemu..także niema czegoś takiego jak osobne ustawienie transmisji strumieniowej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    także niema czegoś takiego jak osobne ustawienie transmisji strumieniowej...

Może w Erze nie ma ale w Orange na 100%, ale nawet jeśli to Ja nie mam ustawionego a mi działa w Orange. Może jedziesz na jakimś roamingu? Coś jak w playu internet na zasięgu plusa poza zasięgiem playa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Może jedziesz na jakimś roamingu? Coś jak w playu internet na zasięgu plusa poza zasięgiem playa?

O Boże:facepalm1: Roaming w Erze po bts-ach innej sieci?????????????? :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

problem jak widac jest dosc powszechny. moze skoro tyle osob go ma to powinnismy sie jakos skrzyknac i zaczac masowo nekac ere. bo przy 1 takim telefonie latwo im zwalic sprawe na bledy w oprogramowaniu i zlac petenta, ale moze jak ich zaczniemy zasypywac sskargami to sie sprawa w jakis sposob wyjasni. ja szczerze mowiac mam tego bledu troszke juz dosyc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    menol8

Cześć, podrąże dalej ten temat bo nadal jest aktualny. mam Dezire Z i też YT nie odtwarza filmików dzwoniłem do ery z zapytaniem co jest nie tak a oni ręce rozłożyli i powiedzieli "NIE WIEM" ale podali nr do htc a oni jakoś nie byli zaskoczeni tym problemem lecz nie wiedzą co zrobić. powiedzieli mi żebym zmienił kartę w telefonie i sprawdził czy YT działa... oczywiście nie działa. Jutro zadzwonię z tą cudowną nowiną do nich i czuję że telefon pójdzie na gwarancję bo coś tak laseczka przebąkiwała wcześniej :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cześć, podrąże dalej ten temat bo nadal jest aktualny. mam Dezire Z i też YT nie odtwarza filmików dzwoniłem do ery z zapytaniem co jest nie tak a oni ręce rozłożyli i powiedzieli "NIE WIEM" ale podali nr do htc a oni jakoś nie byli zaskoczeni tym problemem lecz nie wiedzą co zrobić. powiedzieli mi żebym zmienił kartę w telefonie i sprawdził czy YT działa... oczywiście nie działa. Jutro zadzwonię z tą cudowną nowiną do nich i czuję że telefon pójdzie na gwarancję bo coś tak laseczka przebąkiwała wcześniej :/

A przez WIFI działa??? A czy w ogóle działa Ci internet z ERY?? Bo jeśli tak to nie wina telefonu...przeczytaj mój post wyżej..mnie też nie działa ale...kilka razy odpaliłem YouTube po sieci 3G dlatego dalej twierdzę,że problem zależy od operatora...i niektórych bts-ów ..nikt w Erze nie może tego wyjaśnić...ale na Twoim miejscu nie oddawał bym telefonu do naprawy bo to nie problem HTC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    menol8

Wiesz co, po WIFI działa bez problemu, nie działa na innej karcie ery, heya czy tak taka innych operatorów nie sprawdzę bo mam kaganiec :/ U mnie bez względu czy Edge czy 3g czy hsdpa nie działa YT, sprawdzałem będąc w zielonej górze, żarach żaganiu i jeszcze kilku innych miastach. Doprawdy bardzo dziwny ERROR zobaczę jutro co mi powie laseczka w "Ejcz Ti Si" Fajny tel a taka buba :/ przecież YT to najważniejsza aplikacja w pracy ;D

---------- Post dołączono o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

po cały dniu użerania się z htc i erą wiem tyle co nic. HTC mówi że to problem u ery bo blokują strumienie YT żeby nie obciążać sieci a poza tym telefon jest brandowany przez ere i oni nie udzielają serwisu dla szaraków. ERA zaś twierdzi że nic nie blokują bo przecież te telefony zostały stworzone do takich aplikacji jak YT. I KTO TU KURNA KŁAMIE??? po wielkich kutniach skończyło się tym że najlepiej oddać tel w najbliższym punkcie ery na gwarancję a oni odeślą do htc i sprawdzą o co chodzi.. MASAKRA!!!!

Takie zapytanko, czy na kartach plusa czy orange też są takie hece z YT??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Takie zapytanko, czy na kartach plusa czy orange też są takie hece z YT??

W Orange nie zanotowałem problemów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam Desire Z z play i na wifi też mam ten problem póki co. ale jestem jeszcze młokos jeśli chodzi o andka i muszę poszperać może się uda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi