Skocz do zawartości
dawidggg

V6 SuperCharger+Oficialny JB 4.1.2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem pokazać jakiego nasz L9 potrafi dostać kopa dzięki zastosowaniu skryptu V6 SuperCharger

Potrzebne są:

-Busybox

-Script Manager

-paczka

-root Zippyshare.com

1. Tworzymy folder na karcie pamięci tam umieszczamy paczke którą ściągneliśmy (oczywiście wypakowujemy zawartość)

2.Odpalamy Busybox czekamy aż się załaduje i naciskamy install

Gdy nas zapyta o rodzaj instalacji wybieramy "smart install

3.Urachamiamy Script Manager klikamy na "StartMeUp.sh" ukaże się nam nowe okienko

4.Dodajemy skrypt do ulubionych i nadajemy uprawnienia root (czyli zaznaczamy gwiazdke i pirata

5.zapisz i klikamy run

6.zaczyna się instalacja

przy pierwszym zapytaniu klikamy enter

przy drugim pytaniu wpisujemy "n" i klikamy enter

potem yes i na końcu też yes

instalacja zakończy się. Wciskamy przycisk wstecz.

7.Następnie włączamy "V6_SuperCharger_for_Android-Update9_RC12_Test_6.sh.pdf" dodajemy do ulubionych i nadajemy prawa administratora (ikonka gwiazdki i androida- pirata)

8.klikamy zapisz i run

zaczyna się instalacja

9.Na pierwsze pytanie o launcher wpisujemy "n" i wciskamy enter:

potem enter

Pojawia się opcje wyboru "Scrolling Speed" wybieramy 1

10.potem wybieramy R ®ock & Roll - Czeka 30s i dopiero restartuje, nie dotyczy tą drobnych błedów, bugów tylko tych poważniejszych

i enter

11. Pytanie dotyczące tweaków karty pamięci, naturalnie wpisujemy "y" i enter.

12.Pytanie czy włączyć 3g TurboCharger yes i enter

13.pytanie czy wyłączyć animacje V6, autor prosi o "n" więc wpisujemy "n" i enter

14.Następne pytanie o SuperMinFree Calculator, wpisujemy "y" i enter.

15.Instalacja zakończona, pokażą się nam procenty, w jakim stopniu nam się udało, na stocku jest to 75% na CM 100%

16.potem wybrałem 25 i po zakonczeniu instalacji 10

17.Wciskamy przycisk wstecz

18.Pojawi się pytanie "co chcesz zrobić?", wybieramy "leave in background"

Na końcu szukamy folderu V6_SuperCharger/ i ""99SuperCharger.sh

klikamy na niego, dodajemy do ulubionych i nadajemy uprawnienia root, nie odpalamy

Teraz wychodzimi i dodajemy widget "SManager ads"

Wybieramy z listy "99SuperCharger.sh", stworzy nam sie ikonka na pulpicie, którą klikamy po każdym reboocie by uruchomić skrypt.

Tutorial:

Edytowane przez dawidggg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niezbyt widzę, co to daje. Pojęcie "daje kopa" odnosi się do wielu sformułowań. Poza tym nagrywanie wbudowaną aplikacją czy jak to tam ktoś zrobił również jest nie na miejscu jeśli chodzi o przedstawienie skryptu, który poprawia płynność (?).

Jeśli zrozumiałem, dodaje to kilka aplikacji i płynność / prędkość przewijania, czego niestety nie widać na tym.

Dodaj opis oraz nagraj jakiś film :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To +oficjalny jb oznacza że ten skrypt śmiga tylko pod stock jb?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Na końcu szukamy folderu V6_SuperCharger/ i ""99SuperCharger.sh

klikamy na niego, dodajemy do ulubionych i nadajemy uprawnienia root, nie odpalamy

Teraz wychodzimi i dodajemy widget "SManager ads"

Wybieramy z listy "99SuperCharger.sh", stworzy nam sie ikonka na pulpicie, którą klikamy po każdym reboocie by uruchomić skrypt.

A nie mozemy od razu przy zaznaczaniu uprawnien dodac "Boot"? :)

PS. Zrobilem - telefon dziala, nie wybuchl, ale tak naprawde nie wiem co robilem - wg instrukcji. Pozmieniane jakies wartosci, ale na razie nie wiem jakie, gdzie i po co. :E Byloby milo, jakby ktos to opisal, jakies FAQ czy cos.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy jestem czy warto sie w to bawic... Moze ktos juz z naszych to testowal? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co zauwazylem to aplikacje uruchamiaja sie WYRAZNIE szybciej. Wybudzenie - szybciej. Ram wolny - 206 MB, zwykle bylo okolo 170-160 a sam nic nie zatrzymywalem. 3g TurboCharger na razie nie potrafie ocenic, bo w domu mam dobry zasieg 3g, jutro bede w pracy a tam 3g mizernie lapie to ocenie czy cos sie polepszylo aczkolwiek jestem do tego sceptycznie nastawiony. Co do karty pamieci - nie wiem, nie ocenie.

To szybsze uruchamianie aplikacji - na pewno jest szybciej, nie placebo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noexde

testowalem to kiedys na p970 niby cos tam przyspieszylo no ale minimalnie, w ogole sie tym na l9 nie zainteresuje bo tu nie widze takiej potrzeby :)

lge optimus p760 via tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow kop jest extra gry się szybciej odpalają oraz pulpit się szybciej przewija.Leci piwko:polewaj :polewaj:

---------- Post dołączono o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Dodatkowo mam prawie 400mb ramu wolnego na zawalonym fonie około 130 apek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co pamiętam ten skrypt zarządza pamięcią i zużyciem energii. Skrypt ma jakieś dwa lata lub więcej i był stosowany we wszystkich telefonach z androidem, do jednych coś wnosił, do innych nie. Przy pomocy skromnych optymalizacji wynik jest podobny bez stosowania skryptu. Generalnie wyniki będą różne ponieważ każdy android/telefon jest inaczej zagospodarowany. Ale warto zawsze próbować, pomóc może a raczej nie zaszkodzi. Na inne telefony były też skrypty instalowane przez recovery i robiły dokładnie to samo co ten tylko bez tych wszystkich ceregieli. A szczerze mówiąc to jb wymiata i płynniejszy nie będzie, bateria to raczej rzecz umowna, wydajność super więc po co ulepszać coś co jest dobre, ale to moje zdanie. :)

A jeśli chodzi o dodatkowy ram to zmarnowany ram

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ci odpowiadam że może być jeszcze szybszy tez go miałem na Htc Desire Z ale oczywiście inną wersje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi