Skocz do zawartości
daktyl3d

HOV Aktualizacja do Jeally Bean

Rekomendowane odpowiedzi

Fate

a na Windows 8 da radę używać All In One Toolkit? czy nie? :> bo próbuję i nic się nie dzieje z fonem :>

ok, działa, trzeba było zainstalować htc sync :> póki co ściągnąłem unlock code i jak będzie więcej wolnego to będę działał :)

Jeszcze pytanie, czy za pomocą tego AIO da radę zainstalować custom rooma czy to już samemu trzeba działać? :>

Edytowane przez Fate

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Romy przez recovery wgrywasz, a recovery i kernele zapewne przez ten program da się wgrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przperaszam, że się wtrącę, ale za pomocą komend chyba prościej się wgrywa jądro! Należy pamiętać o sterownikach dla HTC - najnowsze dla windows 8 są gdzieś na forum xda-developers. Potem ściągnąć paczkę fastboota, utworzyć folderek na dysku C, wypakować fastbootowe pliki, dodać również ściągnięte jądro. W menu plik wybrać Otwórz wiersz polecenia jako administrator i w oknie cmd wpisać: fastboot flash boot nazwajądra.img

Jeśli niejasno się wyraziłem, na xda piszą szczegółowiej! A - telefon musi być w trybie bootloadera. Wyłączony należy włączyć poprzez wciśnięcie przycisku głośności - oraz Power. Potem należy wybrać fastboot za pomocą przycisków głośności.

Tego All in One nigdy nie udało mi się uruchomić! ROM-y zaś wgrywamy przez Recovery (polecam TWRP bo jest dotykowe i sie nie zużywa przycisków) z pliku zip wgranego na kartę!

P.S. Kiedyś byłem głupi i myślałem, że ściągnięcie ADB jest niezbędne do wgrywania boota! Nie ma takiej potrzeby!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi