Skocz do zawartości
plonking

Kabel USB aktywujący Car Dock/ Tryb samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś spotkał się z takim kablem do kupienia w Polsce ?

Chodzi mi o taki kable który po podłączeniu uruchamia Tryb samochodowy.

Jak miałem jeszcze oryginalny zestaw samochodowy do HTC Desire HD ( HTC CU-S440 - Uchwyt Desire HD ) to w nim był właśnie taki kabel i działał bo sam sprawdzałem jak jeszcze miałem oba telefony. Z tej strony ( CU-S440 HTC Desire HD Car Upgrade Kit (uchwyt samochodowy + ładowarka samochodowa) - Telefony komórkowe - sklep komoorki.pl ) znalazłem że ten kabel ma oznaczenie 73H00374-00M (DC M400 to raczej 'zwykły' kabel). Jedynie co znalazłem to w tym sklepie ( HTC USB Cable (Activates Car Dock App) ) ale za samą przesyłkę jest prawie 50$ to już wolę kupić cały zestaw do DHD :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. ten 'znajomy' kupił dokładnie na tej aukcji ?

2. jaki ma dokładnie model telefonu ?

Niby w tej wersji jest tutaj kabel DC-M410, ja w swojej ładowarce CC C200 mam DC-M400.

Czy ten 'znajomy' może sprawdzić czy ten tryb samochodowy aktywuje sam kabel, czy dopiero po podłączeniu do ładowarki ?

PS. Ciężko znaleźć jakąkolwiek informację o tym modelu ładowarki na jakiejkolwiek _oficjalnej_ stronie HTC ...

Pozdrawiam

Edytowane przez plonking

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ebolla

Witam,

Czy ktoś ma ten wynalazek i może polecić?

Oryginał to raczej na 99% nie jest ze względu na brak jakichkolwiek informacji na oficjalu ale jeśli jest dobrze wykonany i sprawuje się to za takie pieniądze można chyba zaryzykować.

Chyba, że ktoś ma lepszą alternatywę (poza zakupem oryginalnego zestawu car dock)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    YantaR
    1. ten 'znajomy' kupił dokładnie na tej aukcji ?

2. jaki ma dokładnie model telefonu ?

Niby w tej wersji jest tutaj kabel DC-M410, ja w swojej ładowarce CC C200 mam DC-M400.

Czy ten 'znajomy' może sprawdzić czy ten tryb samochodowy aktywuje sam kabel, czy dopiero po podłączeniu do ładowarki ?

PS. Ciężko znaleźć jakąkolwiek informację o tym modelu ładowarki na jakiejkolwiek _oficjalnej_ stronie HTC ...

Pozdrawiam

Hej sorry że tak późno ;/

1. tak dokładnie na tej aukcji

2. sam kabel aktywuje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam kabel od Wildfire S i też aktywuje.

HTC ma standardowe kable i ładowarki.

Także bierz ten ktory jest najtańszy a jest z wtykiem samochodowym pod zapalniczke - masz pewność że będzie OK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

C200 nie aktywuje tego trybu,mam taką, ale zamówiłem zestaw od tego kolesia z allego, po weekendzie powinna przyjść to napisze czy działa.

EDIT:

Doszła przesyłka, kupione z http://allegro.pl/6851-oryg-ladowarka-htc-cc-c120-one-v-x-hd2-desire-i3619941825.html. Kabel aktywuje Tryb samochodowy :)

Kabel wygląda na taki sam jak miałem w uchwycie samochodowym do Desire HD (HTC CU S440).

Edytowane przez plonking

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ebolla

Ok, dzięki za informację.

W takim razie też kupuje, dorzucam do tego uchwyt nokii i mam zestaw samochodowy za optymalną kwotę:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi