Skocz do zawartości
Czarodziciel

Wielki Przegląd Gier na Androida ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

ponieważ od niedawna jestem redaktorem, pomyślałem, żeby wrzucić na główną jakiś taki duży przegląd gier ( a potem w przyszłości aplikacji). Gier jest coraz więcej, ale tylko nowe mają jakiś rozgłos a nowych użytkowników przybywa z każdym dniem. Dobrze by zrobić zestawienie :)

Pomyślałem, żeby to podzielić na działy:

- RTSy (oprócz tower defence, których jest tyle, że osobny dział na to walnę)

- Ścigałki

- Shootery

- Tower defence

- Akcja/RPG

- Emulatory (razem z paroma tytułami ciekawymi)

- Gry logiczne

- Sportowe

- Rozluźniacze ( tu do jednego worka takie, które po prostu odpalamy na parę minut w autobusie, szybka rozrywka - przykład - TossIt

Ok na pierwszy ogień chciałem rzucić Akcję/RPG, na razie mam: Zenonia, Pocket Legends, Hero of Sparta, Caligo Chaser, Dante: The Inferno, Avatar, Dungeon Hunter, Gangstar

Jakieś pomysły na inne gry/porady?:) BTW, nie chcę wrzucać WSZYSTKICH gier tylko te warte uwagi :)

Pozdrawiam,

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O fajny temat, bo rzeczywiście ciężko znaleźć fajne, nieznane gry.

Ja od siebie dodam 2 mini gry sportowe. Z fajną grafiką, wciągają na maksa.

1) MX moto, jazda na bmx

2)Parkour: roof raider, nazwa sama wskazuje o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z gier wyścigowych (kolejność przypadkowa) :

1. NFS Shift

2. Aspalth 5

3. Reclkless Racing

4. Raging Thunder 1,2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z gier logicznych:

1)Totemo, łączymy kulki i gwiazdki po 2,3 lub 4

2)Nintaii, klocek, którym sterujemy musi trafić na odpowiednie pole

Proponowałbym jeszcze dział "przygodówki" oraz "platformówki" choć tych jest obecnie raczej niewiele:

1) Mystique Chapter 1(Foetus),2(The Child) i 3(Obitus), przygodówka 3D w kilmatach lekkiego horroru,

2) Replica Island, platformówka, sterujemy androidem i próbujemy pomóc pewnemu profesorowi w odnalezieniu artefaktu

Ze strategii turowych :

1) UniWar,strategia turowa, zawiera kampanię oraz tryb multiplayer przez Internet (do 8 graczy) albo hot-seat (2 graczy), mamy 3 rasy (ludzi, Tytanów i Khraelanie) każda z 7 jednostkami.

Uważam, że ten temat jest bardzo dobry, bo w markecie często zapchanym różnymi puzzlami itd. ciężko znaleźć coś naprawdę dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za pochwały chłopaki ;)

x_kamil - no do tego jeszcze parę innych postaram się znaleźć, np. Hyperspace czy SpeedX chyba do tego worka wrzucę. Co prawda się nie ścigasz, ale "jeżdzisz".

Była też jakaś niezła futurystyczna ścigałka Polskiej produkcji, znajdę to :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gry dot są fajne, są trzy wersje.

Dot I za darmo, zbieramy kulki niebieskie ale nie możemy trafić w trójkąty.

Dot II dosyć podobne do speedx itd bo sterujemy kulką ale już w 3d, zasady WW ^^

Dot III dalej taka sama grafika, tylko w tej grze musimy przejsc labirynt jak najdalej, (podobne do drop, tylko płatne)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dubler

ta futurystyczna sciganka polakow to Speed Forge - zajefajna ale niestety polacy przestali sie nia zajmowac, mozna by z niej wspaniałą gre zrobic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z shooterow/akcji fajne jest Ghosts'n Zombies. Kierujemy ksiedzem lub zakonnica i zabijamy duchy, wampiry, zombie itp. Ladna grafika 2D, sporo poziomow, rozne bronie.

Ghosts'n Zombies - Android app on AppBrain

Review wersji na iphona (na androidzie wyglada tak samo):

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=udiTfVJ1Yi8]YouTube - iPhone App Review Ghosts n Zombies[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O tak fajna gierka ! Na iPhone grałem ostatnio w fajna grę, platformowka, koles cały czas biegnie a my mamy za zadanie zabić przeciwników i skakać, świetnie się grało. Może znacie tytuł ? Będę go wypatrywać na markecie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x