Skocz do zawartości
cysio528

Etui na telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym zakupić jakiś pokrowiec w którym mógłbym bez obaw umieścić moją Xperię. Najlepiej żeby posiadał właściwości ochronne:) Myślałem nad casemate, ale 110 zł to trochę sporo. Coś innego tańszego możecie polecić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli chodzi ci o case a nie etui, to nilllkin bardzo dobrze wykonany i w niskiej cenie

NILLKIN ETUI SONY XPERIA T LT30P J ST26i + FOLIA (3125173905) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja kupowałem tu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mari0o

Nillkin jest kiepsko wykonany. Polecam case'y od Incipio, są naprawdę dobrze spasowane i nie ma ostrych krawędzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam pytanie co do nillkina.

Mam osobiscie bialego...ale usyfil mi sie juz niemilosiernie. A przy przyciskach jest wrecz pomaranczowy od palcow.

Machne sobie czarny niedlugo.

A teraz do rzeczy - narzeczona tez chce sobie nillkina kupic, ale czerwonego. Ktos go kupowal? Czy ten kolor jest rzeczywiscie czerwony czy bardziej rozowy? Bo zdjecia na allegro sa podkrecane, wiec trudno powiedziec. Przydaloby sie jakies normalne foto :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mari0o

Czerwony nillkin

dsc0018zpsa3d9e968.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ooo widzisz, dzięki bardzo... jak widać to co jest na allegro ma się daleko od rzeczywistości ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bikuss

nillkin jest ok, mam go od miesiąca, owszem biały się brudzi ale można go zdjąć, wziąć gąbeczke i płyn do mycia naczyń i masz nówkę sztukę ;)

co do kolegi który napisał że nillkin jest słabo spasowany to chyba kupił nilkana, nilkinnna bądź jakąś inna podróbkę ;) bo one naprawdę są świetnie spasowane i wykonane ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ja mam chyba toksyczne spodnie, bo niebieskie narozniki od spodni nie schodza z bialego. Jest plus, nie pierdziele sie juz z czystoscia. Bialy sie zrobil kolorowy i mozna klasc go byle gdzie, najwyzej sie uwali ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mari0o

bikuss, miałem tego nillkina co na zdjęciu powyżej (Moto Razr). Musiałem własnoręcznie wyciąć z niego kawałek plastiku, bo zawadzał o przycisk on/off, także spasowanie średnie. Poza tym ranty nie były spolerowane i drapały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    post-197618-14255721900588_thumb.jpg bardzo dobre etiu tez kupilem na allegro za 40zł takze polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi