Skocz do zawartości
gpawel

iPod Shuffle 3G zupełnie za darmo!

Rekomendowane odpowiedzi

gpawel

Witajcie,

jako że dość często piszę u siebie o Androidzie, to postanowiłem również Wam - użytkownikom tego systemu, dać szansę na zgarnięcie używanego, lecz będącego w bardzo dobrym stanie iPoda Shuffle trzeciej generacji firmy Apple, z wbudowaną pamięcią 4 GB.

Sprzęt leży u mnie w szufladzie od jakiegoś czasu, gdyż w sierpniu przesiadłem się na nieco bardziej zaawansowanego iPoda touch 2G. Jeśli chcesz wygrać wspomniany odtwarzacz plików muzycznych zostań fanem mojego bloga w serwisie Facebook i oczekuj sobotniego wieczoru, kiedy to nastąpi losowanie zwycięzcy.

Kliknij "Lubię to!" i zdobądź iPoda Shuffle 3G za free!

Tym samym nie jest to konkurs, lecz zwykła zabawa która ma Was zachęcić do odwiedzania mojego bloga i co ważniejsze korzystania z urządzeń firmy Apple.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    haftus

Fajna akcja. Ale ludzie z tego forum sa już przerażeni konkursami, przez to co się ostatnio działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

Szufla by mi się na zimę przydała, nie mam niczego do odgarniania śniegu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

Przydał by się normalny player, bo od "jakości" dźwięku z telefonu to mi w uszach piszczy >:(

Swoją drogą fajny pomysł na zwiększenie ruchu na blogu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gpawel

Rzeczywiście, pomysł okazał się trafiony bo jest spory odzew (z 50 fanów zrobiło się 250). Komentując wpisy na moim blogu, szczególnie te o Androidzie macie większe szanse na zwycięstwo.

Wygranego, bądź wygraną wyłonię w sobotni wieczór i dam znać nigdzie indziej, jak na Facebooku.

Zapraszam do zabawy! Zostało nieco ponad 48 godzin :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x