Skocz do zawartości
Sefon63

[SPIS] Oficjalnie oficjalne wydania Androida na L7 od LG

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o odświeżenie jakiegoś linku do PLAY softu,bo na gwarę mi potrzebny aby zanieść:S

---------- Post dołączono o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

najlepiej dla JB,bo jb aktualnie posiadam

bo w tych waszych linkach potrzeba jakieś konto czy coś?

Edytowane przez pavulon00
usunięto zdublowaną wiadomość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mouse

Witam

czy ktoś mógłby mi powiedzieć, dlaczego przy próbie pobrania softu wyświetla mi się "Access Denied" ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem w co klikasz, ale po odczekaniu 5 sekund kliknij w SKIP AD w górnym prawym rogu. Sprawdziłem i pobiera się normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mouse

Wyskakuje mi taki napis:

"Access Denied

You don't have permission to access "http://csmgdl.lgmobile.com/swdata/WDLSW/LGP700/ATPLBK/V10c_00/V10C_00.kdz" on this server.

Reference #18.637545a.1387720953.852aa0f "

na białym tle. Bez SKIP AD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aaa już wiem, linki na pierwszej stronie nie są zaktualizowane i już wygasły. Myślałem że klikasz w link nad Twoim postem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mouse

Aha, no to już wiem dlaczego mi nie chce działać :) A może ktoś je zaktualizować? Mam na myśli szczególnie wersje v10c lub późniejszą z T-Mobile. Szukałem wszędzie i TE linki były jedynymi, jakie znalazłem..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja chciałem poruszyć taki temat. Otóż, mój telefon w kwietniu tego roku był w serwisie, a gdy z niego wrócił miał JB, ale jak poprzednio widział aktualizacje na wifi teraz ich nie wykrywa. Komunikat "Korzystasz z najnowszej wersji oprogramowania dla bieżącej wersji systemu"/ Dlaczego tak się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo w serwisie wgrali Ci najnowsze oprogramowanie i dlatego telefon nie widzi aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi