Skocz do zawartości
Kroll

Naliczanie danych WIFI w Net Stat z Go TaskManager EX

Rekomendowane odpowiedzi

Kroll

Witam.

Ja mam taki może i mały ale mnie on denerwuje.

Otóż. Nie używam WIFI ( czyli nie mam do niego dostępu w pracy ) a jest mi w Net Stat są naliczane dość duże ilości danych ( około 1gb na dzień ). W szczegółach jaka aplikacja przesyła dane nie widać która to aplikacja jest tego powodem ( żadna nie ma takiego poboru danych ).

Czym to może być spowodowane ? Miał ktoś taki problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CSTR
    Kroll

Właśnie NetStat też ma możliwość sprawdzenia jaka to robi aplikacja ale żadna nie ma tylu danych pobranych.

Nie może to być ciągnięte z netu przez WIFI bo WIFI jest wyłączone i to mnie dziwi.

Czy jakiś program może fałszywie generować ruch danych przez WIFI ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CSTR

Myślę że nie ma programu który móglby sam połączyć się z zabezpieczoną siecią WiFi. Nie pobierałeś nic podejrzanego, masz legalne apki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kroll

Ale to mi nie włącza WIFI tylko netstats pokazuję naliczanie danych WIFI. W pracy używam transmisji danych 3G i ten program nalicza to normalnie.

Jak to by był jakiś wirus to przecież i by pokazywało pobieranie danych przez 3G.

Coś tam mam ściągnięte z poza google play ale to przecież nie może w tym być problem.

Jak napiszę jeszcze raz. To zjawisko to jakby jakiś program generował w środku androida ruch WIFI i tylko jak WIFI jest niedostępne lub wyłączone. To właśnie mnie w tym dziwi najbardziej.

Czy programy do przenoszenia danych z wewnętrznej karty na zewnętrzną nie mogą tego generować ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi