Skocz do zawartości
Big00z

Łatwy sposób na YouTube HD [ROOT]

Rekomendowane odpowiedzi

Big00z

To mój pierwszy Tutorial więc proszę o wyrozumiałość :)

Żeby przestawić YouTube na odpalanie filmików w HD musimy mieć zROOTowany telefon.

Bez tego nic nie zdziałamy :(

• Pobieramy XposedAppSettings i XposedInstaller.

XposedAppSettings: https://www.dropbox.com/s/1qj75x5ak7htv73/XposedAppSettings-0.2.1.apk

XposedInstaller :https://www.dropbox.com/s/wokb2gr1rjunqoh/XposedInstaller_2.1.3.apk

• Wrzucamy na telefon i instalujemy obydwie aplikacje.

• Otwieramy najpierw XposedInstaller klikamy Install/Update, nadajemy uprawnienia ROOT'a i jeżeli wszystko poszło jak trzeba klikamy Reboot i uruchamiamy ponownie telefon.

post-166829-14255721696114_thumb.jpg

• Po ponownym uruchomieniu telefony otwieramy ponownie XposedInstaller i przechodzimy do zakładki Modules i zaznaczamy wcześniej zainstalowaną aplikację XposedAppSettings.

post-166829-14255721696498_thumb.jpg

• Otwieramy teraz XposedAppSettings i przechodzimy na sam dól gdzie znajduje się YouTube.

post-166829-1425572169689_thumb.jpg

• Klikamy na YouTube i przechodzimy do ustawień które na początku wyglądają tak.

post-166829-14255721697682_thumb.jpg

• Zmieniamy zaznaczone obszary na wartości które ja ustawiłem u siebie i zapisujemy klikając YES.

post-166829-1425572169808_thumb.jpg

• Zamykamy XposedAppSettings i otwieramy YouTube ciesząc się filmikami w jakości HD na naszym LG :)

post-166829-14255721699904_thumb.jpg

No i tyle :) Nic tylko życzyć miłego oglądania ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xManyx

a nie bezpieczniej jest po prostu z XDA pobrać apke YouTube z HD i podmienić ( zainstalować ) ? Moim zdaniem bezpieczniej i szybciej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest możliwość wyboru pomiędzy HQ a HD czy w razie wolnego połączenia jesteśmy zmuszeni czekać 30 min na zbuforowanie się filmiku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jest możliwość wyboru pomiędzy HQ a HD czy w razie wolnego połączenia jesteśmy zmuszeni czekać 30 min na zbuforowanie się filmiku?

Nie wiem jak z sposobem który podał Big00z , lecz wydaję mi się że jest to to samo . W sposobie z XDA mamy Zaawansowane ustawienia i tam wybieramy czy chcemy HD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aplikacja z XDA świetnie działa i można włączyć odtwarzanie przy wygaszonym ekranie (przydatne szczególnie podczas słuchania piosenek).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WSZ

Na stocku nie ma hd?

Ja mam na v20c w yt ciagle odpalona opcje HD. Czy na w/w jest jeszcze lepsza jakosc?

Wysłane z mojego GT-I9500 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver

Nie ale mozesz sobie ustawić np. 480p odtwarzanie oraz pobierac pliki w dowolnym formacie czy też odtwarzać video w tle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    luq529
    Na stocku nie ma hd?

Ja mam na v20c w yt ciagle odpalona opcje HD. Czy na w/w jest jeszcze lepsza jakosc?

Wysłane z mojego GT-I9500 za pomocą Tapatalk 2

Na stocku nie ma opcji HD, musiałeś podmienić sobie inną wersję youtuba, albo zastosować jakąś inną metodę.

L9 spokojnie sobie radzi z filmami 1080p z youtuba, jakość i ostrość wtedy jest jeszcze lepsza. No ale jak coś chcemy puścić koledze w "terenie" to możemy zmienić jakośc na 140p i wtedy przynajmniej tak szybko nie pożera transferu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi