Skocz do zawartości
Coderoid

Zasady panujące na tym forum

  Rekomendowane odpowiedzi

  Coderoid

  Poniższy regulamin dotyczy w głównej mierze użytkowników pytających, początkujących. Jeśli masz zamiar pomóc to zrób to tak, aby pytający nie czuł się poniżony, urażony tonem twojej wypowiedzi.


  Regulamin działu:
  1.
  Nazwa tematu, powinna być krótkim streszczeniem twojego postu. Powinien zawierać opis problemu i w czym należy ci pomóc.
  2.
  Twój temat powinien zawierać jasno opisany problem, w jego treści należy zawrzeć pełen komplet informacji tak aby unikać zbędnych pytań przez użytkowników chcących ci pomóc.
  Aby temat był kompletny, powinien on zawierać:
  - Kod aplikacji w znacznikach

   - Jeśli temat dotyczy integracji z layoutem to XML w znacznikach [code] - Jeśli aplikacja powoduje Android Not Responding (ANR) treść LogCat.

  3. Dobierz odpowiedni dział. Jeśli masz problem w aplikacji z podstawowymi elementami Android, umieść temat w Miejsce dla początkujących.
  4.
  Zanim napiszesz temat upewnij się, że rzeczy zawarte w oficjalnej dokumentacji nie rozwiązują twojego problemu.
  5.
  Używaj języka Angielskiego lub korzystaj z ogólnodostępnych tłumaczy . 99% przypadków błędów aplikacji zawartych jest w LogCat.
  6.
  Jeśli rozwiązałeś problem, podaj rozwiązanie w ostatnim poście swojego tematu.
  7.
  Jeśli masz problem z założeniem tematu, nie wiesz gdzie umieścić dany problem, załóż go w Miejsce dla początkujących. Moderator przeniesie w odpowiednie miejsce.

  8.

  Jeśli Twój problem dotyczy większej ilości kodu (więcej niż jedna metoda) kod należy umieścić w czytelniejszym miejscu np. Github, bitbucket. 
  Edytowane przez Coderoid

  Udostępnij tę odpowiedź


  Odnośnik do odpowiedzi
  Udostępnij na innych stronach
  Gość
  Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

   Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.