Skocz do zawartości
szymel00

Clearaudio LG L7 android 4.1.2

Rekomendowane odpowiedzi

szymel00
    Mniejsza o to czy tamto czy to. Pytanie brzmi czy działałoby to na cm10 czy to jedt specjalny port pod 4.1

Wyciapane z P700

Akurat ta wersja działa na androidzie 4.1.2 i powinna działać też na CM10 ale jak pisałem nie testowałem osobiście na cyanie , ale jak chcesz to ci podeśle linki i opis do wersji na CM10 bo mam też. Chociaż w tym przypadku bym zaryzykował bo wrazie czego usuwasz tylko te pliki i jest dobrze.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra zrobie najpierw tak jak jest w pierwszym poście a jak coś nie zatrybi to wyślesz mi linki do tej wersji na Cyana ale to tak jak w przypadku BraviaEngine jutro :P

Wyciapane z P700

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00
    Dobra zrobie najpierw tak jak jest w pierwszym poście a jak coś nie zatrybi to wyślesz mi linki do tej wersji na Cyana ale to tak jak w przypadku BraviaEngine jutro :P

Wyciapane z P700

Ok nie ma sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szymel zedytuj pierwszy post i dodaj tam też wersje pod cm :P a ja z chęcią ztestuje obie wersje mając cm na pokładzie.

Wyciapane z P700

---------- Post dołączono o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

I jeszcze jedno dość wżne pytanie czy ten mod nie kłuci się z dsp, bo jak pacze na pliki to widze że to jest kastratka AC!Da który z dsp się kłuci...

Wyciapane z P700

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

I jeszcze jedno dość wżne pytanie czy ten mod nie kłuci się z dsp, bo jak pacze na pliki to widze że to jest kastratka AC!Da który z dsp się kłuci...

Nie mam aktualnie cm10 ale z tego co pamiętam to mod usuwa dsp managera a jeśli nie usunie to najlepiej zrobić to ręcznie lub zamrozić go.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh chyba skusze się na pełnego AC!Da który ma wszystko w jednym tylko nie ogarniam jego instalacji xD póki co zadowole się tym ale jakby komuś chciało się napisać łopatologiczny poradnik jak ACIDa wgrać to chętnie skorzystam. Moim zdaniem mod jest warty uwagi ma chyba wszystko naraz dsp xloud clearaudio beats audio.

Wyciapane z P700

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam aktualnie cm10 ale z tego co pamiętam to mod usuwa dsp managera a jeśli nie usunie to najlepiej zrobić to ręcznie lub zamrozić go.

Wcześniej zajmowałem się Xperiami, i z tego co pamiętam to DSP kłócił się ze wszystkim innym co było związane z poprawą dźwięku - zasada jest taka, że najlepiej mieć jedną modyfikację poprawiającą jakość na telefonie.

Moim zdaniem pogryzą się, ale zrób backupa i przetestuj jak masz chęć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetne !!! POLECAM :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dofgus

Dzięki temu modowi słuchanie muzyki stało się wielką przyjemnością.

Wysłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi