Skocz do zawartości
grzegom

Dodatkowa bateria 1600mA - prośba o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Dziś kupiłem na Allegro zapasową baterię do HTC Desire HD z ładowarką do baterii (nie telefonu ale do samej baterii). Bateria jest zamiennikiem i ma podobno 1600mA.

Co sądzicie o takich bateriach?

Ja nigdy nie używałem zamienników, tym bardziej takich, które nominalnie są lepsze od oryginałów. Kupiłem bo chciałem się przekonać a koszt nie był wielki.

Fajnie by było mieć dodatkową baterię - można wtedy w podróży bawić się telefonem a jak się bateria wyczerpie to zawsze jest druga - a przy takim telefonie wyczerpać baterie nie jest trudno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pirzu

Cóż, my jej nie mamy więc opini nie damy. Raczej to my czekamy na Twoją opinię tej baterii :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

He he...

Jak dostane i przetestuję to napiszę.

Ale tak pytałem czy macie jakieś doświadczenia z zamiennikami. Ja nigdy nie kupowałem nowej baterii do telefonu. Zawsze używałem tej co była w komplecie a po 2/3 latach kupowałem nowy telefon. Tak więc nie wiem czego się spodziewać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matt93

Na pewno jest różnica między tym co jest na niej napisane(1600) a jej prawdziwą pojemnością, jednakże mając ją i oryginał możemy wydłużyć działanie telefonu dwukrotnie. 100% dłuższe działanie telefonu to sukces. Moim zdaniem takie rozwiązanie może zdać egzamin (:

Ja kiedyś używałem zamiennika do Nokii 3310 i sprawdzał się idealnie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reXio

Sadze ze jak bedziesz co 2 dzien wyjmowal i wkladal baterie to po jakims czasie klapka ci po prostu odpadnie. Moim zdaniem totalny bezsens ale jak kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już dostaniesz tą ładowarkę, to zrób proszę dokładniejsze jej zdjęcia z tyłu, coby było pokazane jak się to podłącza do prądu. Zastanawiałem się, czy sobie na Ebay takiej nie kupić, ale tam widzę, że nie ma nic odnośnie tej wtyczki, co tu dają na allegro.

No i oczywiście napisz, jak się ten tandem sprawuje w praktyce jeśli chodzi o ładowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matt93
    Sadze ze jak bedziesz co 2 dzien wyjmowal i wkladal baterie to po jakims czasie klapka ci po prostu odpadnie. Moim zdaniem totalny bezsens ale jak kto lubi.

Jak jesteś w domu albo masz dostęp do prądu to nie będziesz ich zmieniał, tylko ładował tę samą. Ale jak jedziesz gdzieś, gdzie nie będziesz miał możliwości naładowania, zabierasz drugą naładowaną i wtedy je zmieniasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Nie zgadzam się z twoją wypowiedzią!Ja miałem 2 baterie w samsungu d980 i ładowałem co 2,3 dni wymieniałem klapkę zmieniałem karty sim i nic się nie działo złego.Telefon używałem 14 miech.Wszystko elegancko spasowane.Więc po co takie osądy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi