Skocz do zawartości
Lancer1990

Xperia Tablet S - Pytanie do Posiadaczy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do zakupu tabletu na początku maja. Jak wam się ogólnie sprawuje? Polecacie ten model? Parametrowo wygląda dobrze, jakość wykonania robi wrażenie :)

Nie wiem tylko jak się sprawuje po kilku miesiącach użytkowania ;)

Co myślicie o nim kilka tygodni/miesięcy po zakupie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mcp

Tablet ma wadę w chyba w oprogramowaniu (zarządzaniu pamięcią) i zdarza się, że przy oglądaniu filmów czy to przez youtube czy czy przez inne odtwarzacze offline zawiesza się i wyłącza (nie zawsze, ale zdarza mi się raz dziennie, po restarcie jest przez jakiś czas ok). I to moim zdaniem jedyna wada, po za tym jest świetny.

Miałem okazję pracować na tym i na Asusie TF300t i Sony wypada dużo, dużo lepiej. Przy tych samych parametrach Sony jest szybszy, soft mimo że starszy jest wygodniejszy, dodatkowe oprogramowanie od Sony deklasuje konkurencję.

Obudowa jest genialna, nie chodzi mi o wygodę trzymania bo to kwestia gustu, ale o akcesoria do tabletu, które są niespotykane w innych modelach. Nawet Tablet Xperia Z nie będzie miał tylu dodatków.

Sony na oficjalnym forum poinformował, że w kwietniu lub w maju pojawi się nowy soft naprawiający błąd zarządzania pamięcią, niestety ten post zniknął i nie wiadomo dlaczego. Zaraz pojawiają się spekulację, że może ten błąd to nie wina oprogramowania tylko coś jest nie tak ze sprzętem i nie zostanie naprawiony, lub że wcale nie będzie aktualizacji.

Tablet mam 3-4 miesiące i gdybym miał dzisiaj coś kupić to kupił bym bez wahania Xperie S.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma być update do 4.1 napewno więc jakaś poprawka będzie :) Dziękuję ci bardzo za post! Idzie browarek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja mam takie pytanka do posiadaczy:

1 Czy naprawiono już ta wadę ?

2 Jak wygląd sprawa z kolejnymi wersjami andka jest szansa?

3 Ile czasu trzyma tablet na 3g i wi-fi (osobno)?

4 Czy w wersji 3g da rade bez rota wysyłać smsy nie przez bramki ?

5 Czy posiada matryce IPS czy błąd na stronie sklepu ?

Edytowane przez mam_max

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mcp

1. Naprawiono :)

2. Kto to wie? XTS jest ostatnim tabletem od Sony Vaio, i albo porzucą projekt, albo będą nowsze wersje androida bo juz nic innego nie mają do aktualizacji.

3. Ja mam wersje Wifi na JB trzyma lepiej jak na ICS, bardzo dużo go używam, ale od 6 do 21 najczęściej starcza mi na styk, a jak go katuje non stop to 5-6 godzin i trup.

4. Nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam jeszcze takie pytanie działa xbmc ?

i podbijam pytanie o możliwość wysyłania smsów w w wersji 3g

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mcp

XBMC działa.

A SMSy można było wysyłać w poprzednich modelach więc jest duże prawdopodobieństwo, że w tym także można to robić, ale ja mam wersję bez modemu to nie mam jak sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi