Skocz do zawartości
Daawid

Ukryte zawieszenie systemu

Rekomendowane odpowiedzi

Daawid

Dzwoniłem i pisałem sms, bateria zeszła z 55% na 53%, uruchomiłem ponownie tel i mam 42% baterii... Czyli jutro zabawa telefonem mnie czeka, tak nie może być abym nie wiedział ile baterii jest :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do jutra zainstaluj sobie cos w stylu batery statas by widziec (chyba) wlasciwy stan baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daawid

Wyjąłem i włożyłem baterię... 51%. Może TO jest przyczyną ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie to nie ma żadnego związku

Gdyby było modyfikowane to jeszcze.

A co do tamtego tematu to jest on bez sensu niektóre romy tak maja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie używaj telefonu przez jakiś czas po kolejnym takim incydencie. Procenty będą wzrastać bez podłączania do ładowarki.

Wysłane z SGS II

Edytowane przez MateuszMic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pajonk

A mi się wydaję, że sporo w tym winy Facebooka - na praktycznie każdym telefonie mając go, zżerało mi więcej baterii. Tu sytuacja jest bardziej patowa, ponieważ ma on zablokowany dostęp do internetu, więc możliwe, że jego próby łączenia się z siecią zżerają baterię. I tak, jak pisałem wcześniej - nie wiem, po co co chwile restartujesz telefon. Przecież wyłączanie i włączanie zżera zawsze sporo baterii. Może następnym razem nie restartuj go co chwilę tylko normalnie użytkuj? I spróbuj użyć programu Better Battery Stats.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daawid

Naładowałem na maksa baterie, co jakiś czas (około 2h) sprawdzam jakie pogramy są uruchomione i kasuje zbędne.

Nie będę wyłączał i włączał telefonu ale jak pokazywać mi będzie 30% baterii a wyłączy się za 5 min to się wkur... , zainstalowałem wczoraj jeszcze Battery Stats Plus , która daje nie co lepszy pokaz tego co ile zjada itp.

Teraz tylko czekać. Na razie dziękuję wszystkim którzy się zainteresowali, jutro poleca piwa :)

---------- Post dołączono o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Wydaje się wszystko działać jak należy :) Widocznie bateria była "zbyt świeża" ze tak powiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi