Skocz do zawartości
maxver

Zamiana INTERNAL MEMORY <-> EXTERNAL_SD [4.2.2]

Rekomendowane odpowiedzi

@@ArEk335 dzięki. ;) a na tym TurboTrend zadziała ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ArEk335

@@olasek12

Musisz sprawdzić ;) i napisz wtedy czy działa czy też nie ale raczej powinno a jeśli nie zadziała to znam jeszcze inny sposób zamiany pamięci :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kurajmo

Jak to działa ? Całą kartę pamięci zamienia z pamięcią wbudowaną czy co?

Mam kartę 16gb class 10 toshiby. Jak zrobię to co w poradniku to będzie mi pokazywać w pamięci całkowitą pojemność 16gb czy dalej 2.3gb?

Roota i odblokowany bootloader mam. Soft to oryginalny v20i od lg.

Nie ma potem problemu z działaniem gier?

Pytam bo tylko do tego przydałaby sie mi ta modyfikacja.

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę o pomoc. Ma tablet Lark x2 8. Android 4.2.2 Wrzuciłem plik na pamięc telefonu i o dziwo pokazło mi w menager że karta sd jest pamięcią wewnętrzną,uciszyłem się. W końcu mogłem pobrac gre 1GB. Poszło z play sklepu,zapisało się na karcie i próbuje odpalic apk i mam problem. Gra nie odpala. Mam prośbę,w opsie jest że pliczek kopiujemy do pliku w system/etc/init.d   Problem w tym że ja nie mam takiego pliku, mam jedynie INIT. GOLDFISH.SH  Pomoże ktoś?

Doinstalowałem apke init.d która utworzyła folder. Wkleiłem tam skrypt i niestety nie działa.

Edytowane przez To-Masz1980

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kurajmo

Proszę o pomoc. Ma tablet Lark x2 8. Android 4.2.2 Wrzuciłem plik na pamięc telefonu i o dziwo pokazło mi w menager że karta sd jest pamięcią wewnętrzną,uciszyłem się. W końcu mogłem pobrac gre 1GB. Poszło z play sklepu,zapisało się na karcie i próbuje odpalic apk i mam problem. Gra nie odpala. Mam prośbę,w opsie jest że pliczek kopiujemy do pliku w system/etc/init.d Problem w tym że ja nie mam takiego pliku, mam jedynie INIT. GOLDFISH.SH Pomoże ktoś?

Doinstalowałem apke init.d która utworzyła folder. Wkleiłem tam skrypt i niestety nie działa.

Ja obecnie mam lg l65 z 4gb wbudowanej pamięci.

Sprawdziłem z ciekawości moduł obb on sd do xposed.

I o dziwo działa mi bez problemu.

Teraz final fantasy IV After mam na karcie pamięci 16gb.

Zamiast bawić się w kłopotliwe zamiary pamięci spróbuj z xposed i tym modułem.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Kurajmo

Dziekuję za odp. Poradziłem sobie juz przy pomocy jednego z uzytkowników. Moduł u mnie nie działa a podmiana wpisów w pliku vold.fstab

Edytowane przez bartekc00
Nie cytujemy posta wyżej w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś odpowie ale zapytam :) przeczytałem cały tutorial tylko jest mały problem, nie czyta mi tych zdjęć i nie wiem jak zanzaczyć to jak mi nie zadziała od razu

Wyskakuje mi coś takiego [ATTACH=CONFIG]45433[/ATTACH]

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez marmonkarol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi