Skocz do zawartości
phantoom007

Szybko rozładowująca się bateria po aktulizacji na 2.1

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd wgrałem androida 2.1 telefon wytrzymuje max 6-7 godzin przy normalnym użytkowaniu dzwonienie smsy bez muzyki bez gier, co może być tego przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie telefon trzyma po aktualizacji 4 dni,jestem trochę w szoku jak na taki telefon.Na 1.6 wytrzymywał mi po około 1- 2 dni.I te 4 dni mi wytrzymuje przy normalnym użytkowaniu typu : Gry (Angry Birds),WiFi,Smy,dzwonienie.

A co do tematu : Pozwól telefonowi rozładować się całkowicie do końca i wtedy go naładuj na maxa.I tą czynność powtarzaj ciągle wtedy bateria będzie bardziej "wydajniejsza".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AT76

U mnie też od update do 2.1 bateria trzyma o połowę krócej niż na 1.6.

---------- Post dołączono o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

=.....A co do tematu : Pozwól telefonowi rozładować się całkowicie do końca i wtedy go naładuj na maxa.I tą czynność powtarzaj ciągle wtedy bateria będzie bardziej "wydajniejsza".

Czy aby na pewno powinno się tak postępować z bateriami litowo-polymerowymi ??? Podobno nie zaleca się doprowadzania do całkowitego rozładowania się bateri.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W innym temacie napisałem co się stało z moim fonem po update :) Co do rozładowania baterii,nie jesteś w stanie jej rozładować do ZERA,telefon nie pozwoli na to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ewentualnie może pomóc naprawienie systemu przez SEUS.

Baterię potrafi zeżreć połączenie 3G, oraz duża jasność ekranu.

Mi trzyma bez problemu 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mg83

to jest rozmowa na temat rozladowujacej sie bateri po updacie na 2.1 a nie o jasnosci ekranu wiec ludzie skonczcie juz :offtopic:

a co do baterii to proponuje jeszcze raz wrzucic 2.1 poprzez opcje napraw w seus lub pc companion ewentualnie sprawdzic jakie proogramy dzialaja w tle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vppp
    U mnie telefon trzyma po aktualizacji 4 dni,jestem trochę w szoku jak na taki telefon.Na 1.6 wytrzymywał mi po około 1- 2 dni.I te 4 dni mi wytrzymuje przy normalnym użytkowaniu typu : Gry (Angry Birds),WiFi,Smy,dzwonienie.

A co do tematu : Pozwól telefonowi rozładować się całkowicie do końca i wtedy go naładuj na maxa.I tą czynność powtarzaj ciągle wtedy bateria będzie bardziej "wydajniejsza".

na fabrycznej bateri od SE trzyma Ci 4 dni grając w angry birds ???łoł mi po 1,5h w tą grę bateria z ok 90% na blisko 40 spadła. a gdzie jeszcze wi fi i sms i telefonowanie.Ale to, że ma 2.1 trzyma dłużej to też tak sądze bo do 4 dni mi wytrzymuje jak nie dużo korzystam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarrro

Pół dnia i po baterii, cztery dni mu działa.... U mnie krasnoludki robią mi masaż łydek co wieczór i jest git.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AT76
    to jest rozmowa na temat rozladowujacej sie bateri po updacie na 2.1 a nie o jasnosci ekranu wiec ludzie skonczcie juz :offtopic:

JAKI OFFTOPIC ?? Według mnie przez nowe ustawienia jasności wyświetlacza ( mam ustawione na max bo pośrednia niby automatyczna jest dla mnie za ciemna) bateria trzyma mi max 2 dni normalnego użytkowania,gdzie na 1.6, 2-3 dni było standardem.Ustawione miałem na automatyczną jasność i było super.

Więc jak by nie było jasność wyświetlania ma za**b... związek z " Szybko rozładowująca się bateria po aktulizacji na 2.1"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zauważyłem że najwięcej baterii idzie jak włączony jest net i synchronizacja ( u mnie poczty i kalendarza ), ale w sumie po to kupiłem taki telefon żeby z teko korzystać. Na 1.6 bateria spokojnie wytrzymywała mi 3-4 dni a teraz muszę ładować codziennie ( przez noc schodzi 20 % przy 2-3 % jak było 1.6 ). Mieszkania i pracy nie zmieniałem więc nie może być to spowodowane gorszym sygnałem bo jak jestem w pracy bateria schodzi tak sama ( szybko ). Na net trafficu też zauważyłem że przy tych samych programach do synchronizacji pobiera więcej danych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi