Skocz do zawartości
slawekjocker

[Tutorial] Jak zdobyć kod aktywcyjny windows phone

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Ostatnio szperałem w internecie w poszukiwaniu aktywacji windiws phone na naszym HTC HD2

Udało mi się znaleźć czat który jest dostępny dla polski lecz trzeba się posługiwać angielskim.

A teraz krótko przedstawię jak otrzymać takowy kod:

1. Wchodzimy tu: TU

2. Wypełniamy następująco:

Your Name: * [wpisujemy swoje imię, wg. mnie najlepiej bez polskich znaków]

Email Address: * [tu wpisujemy swój mail, u mnie jak podałem gmaila nie było żadnych problemów]

Please provide a brief description of your inquiry [tu wpisujemy to: "I need an activation code for Windows Phone 7 on my HTC HD7." - czyli po prostu kłamiemy że kod potrzebny nam jest do HTC HD7]

I klikamy "start chat'

Wtedy czekamy aż nasz konsultant się do nas odezwie.

Teraz przedstawię wam moją rozmowę i wytłumaczę ją.

Please wait for an agent to respond. You are currently '1' in the queue.

Privacy Statement

You are now chatting with 'Calvin'. //tu mamy informację że rozpoczął się czat

Slawek: Hi

Calvin: Welcome to Microsoft Customer Service Chat, Slawek. Kindly give me a moment to review your question. Is that okay?

Calvin: Hello.

Calvin: Thank you for waiting.

Calvin: I understand that you need to activate your Windows Phone 7 and that you need the activation code. Am I correct? // tu się on nas pyta czy potwierdzamy to ze prosimy o kod aktywacyjny

Slawek: Yes

Calvin: Thank you for confirming.

Calvin: I will be more than happy to help you in this regard.

Calvin: In order to assist you with this issue, please provide me with the additional information:

Calvin: Please provide me your phone number, full name. // tutaj prosi nas o imię, nazwisko i numer telefonu (Numer wpisujemy wg wzoru: 0100 *** *** - tam gdzie sa gwiazdki wpisujemy losowe liczby)

Slawek: Slawek Job 0100 345 7523

Calvin: Thank you for the information. Kindly give me a moment while I help you with the activation code.

Calvin: Thank you for patiently waiting.

Calvin: Here is your activation code that you may use for your Windows Phone 7: *****-*****-*****-*****-***** //tu juz zostaje nam podany kod.

Calvin: Note: Keep this code somewhere safe in case you have to access it again. For example, you will need your code if you ever have to reset your phone back to factory settings. Please do not share your code with anyone else - doing this may prevent your new code from working.

Calvin: Please click here to know more information on Windows Phone 7 activation.

Calvin: I am glad that I was able to help you on this. Have I answered all your concerns for today?

Slawek: Ok, veeeeery thanks :) Bay

Calvin: It is my pleasure to assist good customers like you.

Calvin: Microsoft values your feedback about the quality of service that you received today. We will be sending you an email survey and I would like to request you to share your opinion. Our goal is to continuously improve and provide great customer service to you.

Calvin: Thank you for using Microsoft Customer Service Chat. Please feel free to come back again. We are available 7 days a week, 24 hours a day.

Chat session has been terminated by the agent.

I to wszystko :)

Mam nadzieję że pomogłem.

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabraniam kopiowania tutoriala.

Edytowane przez slawekjocker

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wielkie, mam kod aktywacyjny, tylko że ja musiałem podać tylko numer telefonu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Dzięki wielki , mam kod i jest OK

Edytowane przez kiler73
    Na forum nie używamy wulgaryzmów i dziekujemy klikając postaw piwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam zrobiłem filmik dla ludzi początkujących jak zdobyć klucz aktywacji marketplace do Windows Phone 7. Myśle że moze się przydać.

Filmik trochę słabej jakości ale nie mogłem inaczej :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz się wyszkolili. Musiałem zmienić IP poprzez darmowy program na taki z USA. Jak miałem na polskim to nawet nie chcieli gadać xd. Gdy zmieniłem to najpierw dostałem kod a później zapytał czy może w czymś jeszcze pomóc. Dzięki za poradnik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi