Skocz do zawartości
pytam

[Samsung B5512] telefon działa z opóźnieniem

Rekomendowane odpowiedzi

pytam

Witam,

posiadam telefon jak w temacie (Samsung Galaxy Pro Y). Jest to dobry telefon dla mnie ze względu na główne jego cechy - świetne qwerty, dual sim i android.

Niestety jego wnętrzności pozostawiają dużo do życzenia. Przez to telefon ostatnio bardzo się spowolnił. Na większośc operacji trzeba czekać chwilkę - np. odblokowanie ekranu, przejście m/y pulpitami. Programów mam kilka(naście), tych zainstalowanych - nie ma zbyt dużych możliwości bo miejsca na aplikacje jest bardzo mało.

Czy da się coś z tym zrobic? Zależy mi na dual smie, klawiatura naprawdę mi leży (nie lubię pisac na ekranie), ale ten komfort pracy...

Jak można sprawdzić które z aplikacji obciążają procesor i pamięć w założonym okresie czasu np. ostatni miesiąc?

Ram tam jest mniej niż 300 mega. Czyszcze raz na jakiś czas przez widget samsungowy, ale nie za dużo to pomaga.

Poradźcie.

Edytowane przez pytam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KuChar
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    popraw tytuł[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi