Skocz do zawartości
juras00

Downgrade z softu DefyPlus 4.5.1-134 (BL6)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Problem tak jak w tytule, otóż miałem kiedyś customa white rabbit i później trochę popieprzyłem .

Koniec końców wgrałem full sbf przez rsd DEFYPLUS_U3_4.5.1-134_DFP 125_GR_SIGN_SIGNED_UCADEFYEMARAB1B80AA004.0R_PDS03C_USAJRDNGIBRRTCEE_P019_A020_HWp3_WIG148090_Service1FF.sbf.gz i tu się zaczęło :mad: . Chciałem z powrotem wgrać white rabbit, cały proces przebiegał pomyślnie jednak

w momencie restartu (wtedy gdy już powinien się uruchomić soft) mam tekst bootloader 09.10 err:A5,70,00,00,23 i jedynym sposobem na przywrócenie defy+ jest ponowna instalacja full sbf. Coś tam poczytałem i wyszło żeby najlepiej instalować na froyo ale nie wiem czy przez przypadek nie zablokowałem powrotu do froyo. Tu nasuwa się moje pytanie czy da radę powrócić do froyo bądź w jaki kolwiek sposób wgrać WHITE RABBIT- ten rom strasznie przypadł mi do gustu.

Czekam na jakąś pomoc bo stock to nie jest to co tygrysy lubią najbardziej.

---------- Post dołączono o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

No bez kitu nikt nie ma żadnego pomysłu ? Kroko ty też nic nie poradzisz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:E czytałem twój temat, myślałem co Ci poradzić w tej sytuacji. Natknąłem się na coś takiego:

http://forum.android.com.pl/f267/sbf-z-froyo-bl6-downgrade-naprawa-kamery-139977/

Tak po krótce opisze jak wygląda sytuacja

• Wgrałeś rom z bl6
    • Froyo ma bl4
    • Downgrade do froyo można zrobić maksymalnie z bl5
    • Jeśli wgrasz ten rom wyżej będziesz miał froyo z kernelem froyo jednak wersja pozostanie już jako bl6 i nie wgrasz na nią oficjalnego froyo, który jest gdzieś tam w przyklejonych tematach
    • Z tego romu powinieneś bez problemu zrobić root i wgrać 2ndInit, by potem wgrać dowolny rom przez recovery (cm7,9,10 itd.)

A i daj znać, czy rom pomógł i wszystko poszło bez problemu. Warto będzie dodać wzmiankę o tym do FAQ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki faktycznie jest postęp froyo się wgrał:D, root też bez problemu jednak nie moge zainstalować 2ndInit :( . Przy każdej jego próbie instalacji wywala restart. Może jakiś inny pomysł na wgranie custom recovery....

Dobra zrobiłem wszystkie wipy i o dziwo 2ndInit się zainstalował ::/ , jednak nie działa internet na tym chinczyku i dopiero jutro

skorzystam z wifi aby dociągnąć te dane do 2ndInit i dam znać

---------- Post dołączono o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 02:08 ----------

Dzięki wielkie wszystko git można normalnie instalować custom romy :rotfl: , na chińczyku działał internet tylko nie pomyślałem żeby ustawić apn :facepalm1:.Tak jak pisałeś jest to chyba jedyny sposób na powrót po utknięciu na BL6

więc myślę że warto to wkleić do FAQ bo pewnie ktoś z moim problemem się znajdzie. Jeszcze raz dziękuje ci za pomoc kolego i pozdrawiam. Temat do zamknięcia.

Edytowane przez juras00
    no się pozmieniało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi