Skocz do zawartości
przyczym

ROM [4th June] Nik_Project_X_Rebirth_DHD V 1.5 By Nikhil007mmus a.k.a Nikhil Dhayatkar

Rekomendowane odpowiedzi

Moje błędy znalezione przy korzystaniu z romu w ciągu 1h (boję się co będzie dalej:P):

- galeria wyłącza się gdy chciałbym obejrzeć zdjęcia z dropboxa,

- po zainstalowaniu nova launcher prime menu już nie działa jakbym chciał, zawiesza się oraz często występuje komunikat o wymuszeniu zamknięcia aplikacji

- jak jestem na play.google.com to nie mogę zainstalować zdalnie żadnej aplikacji

- no i bateria raz jest 20%, odłożę telefon i po minucie dwóch ponownie biorę telefon do ręki i mam już 35%. Wyskakuje mi komunikat o podładowaniu telefonu 14% a faktycznie 24 mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie błędów jest sporo ale one nie przeszkadzają w normalnym korzystaniu telefonu .. jednak bateryjka u mnie trzymała bardzo dobrze nie miałem z tym żadnych problemów. Osobiście korzystam ze SkyDrive i też nie zauważyłem żadnego problemu z przesyłaniem czy też z otwieraniem plików na SkyDrivie. Sklepik u mnie działał bez problemu więc się troszkę dziwie, że z podstawową aplikacja miałeś już na początku problem. U mnie poważnym problemem było wykrywanie muzyki ... nie chciał telefon jej znaleźć :( Poczekamy na aktualizacje zapewne będzie sporo poprawek.

Brakowało mi bardzo komunikatora TALK ale już można dograć :)http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=1887688&d=1366101635

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy waszych instalacjach nie było problemu z boot loopem ? Jakie recovery macie? Bo mój wisi w nieskączoność na animacji htc sense 5...Juz cztery razy próbowałem instalować od nowa i to samo..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4ext recovery, działa pięknie o jak do tej pory żadnej zwiechy.

Tylko mam jedno pytanie . Jak uruchomić zainstalowaną klawiaturę SWYPE? W opcjach jest aktywna ale nie da się wybrać metody wyprowadzania przytrzymuąc dłużej pole tekstowe.

Wysyłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprobuj ustawic to wchodzac do ustawien aplikacji SWYPE. U mnie tak dziala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem ze SWYPE rozwiązany, nie wiem dlaczego ale nie zauważyłem wcześniej klawiatury pojawiającej się na górnym menu.

Kolejne pytanie, przenoszę aplikacje (różne) Titaniumem na kartę SD i uwaga po resecie telefonu, aplikacja jest odinstalowana. Ma tak ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adec

Przetestowałem wszystkie z sense 4.1 z różnymi doinstalowanymi cudami i mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć że to jest niedość że najładniejszy room to jeszcze najbardziej płynny i bateria normalnie wystarcza na 2 dni, oczywiście na kernelu T5, na innych już tak nie jest !! Polecam bo jest poprostu najlepszy !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@krzynio przecież obydwa linki działają ( testowane przed chwilą ). :przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sory coś opera wywala bład przy otwieraniu linku. Mam teraz problem tego typu że podczas pierwszego uruchomienia pojawia się lockscreen tylko że jak przejade palcem to na ekranie pokazuje się takie małe kółeczko i ciężko jest cokolwiek z tym zrobić miał ktoś taki peoblem??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@krzynio ten problem jest zgłaszany na XDA prześledź kilka wątków, [2nd June] Nik_Project_X_Rebirth_DHD V 1.5 By Nikhil007mmus a.k.a Nikhil Dhayatkar - Page 53 - xda-developers z tego co tak na szybko przeleciałem oczami to już jakieś rozwiązanie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi