Skocz do zawartości
slawek-3

Xperia Acro S Aktualizacja

Rekomendowane odpowiedzi

. Ktoś wie co reprezentuje ta ikona ?

Dobra, po wstawieniu obrazka sam się połapałem. Xperiowe zarządzanie baterią - ten ficzer wyraźnie przychodzi z ROMem Jelly Bean.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Ja też mam info o aktualizacji i chciałbym się podpytac bo mam problem.

Telefon to Acro S LT26W nic nie rotowane i nie pochodzi od zadnego operatora itd.Działa widze jak wszystkim słabo z baterią i ogólnie szału nie ma.Poprzednio miałem/mam Xperia neo 8mp i dłużej trzymal baterie niz Acro.Zmienilemze wzgledu na apart kktóry troche muli i wodoszczelność która jak na razie działa :) Pytanie do tych ktorzy sa już po aktualizacji czy flash wam poprawnie działa zapraszam do testów na weeb.tv lub pl-sport.tv i proszę o szczere opinie .Czy timescape się poprawil ?Znaczy czy dodali tak jak to było w Neo rejestr połączeń i smsy .Dlatego zostaem przy sony po Neo Odpalam Acro a tu gorszy Timescape i same fejsy twity i inne ♥♥♥♥♥♥♥y..Czy jest w nowym sofcie jakiś ludzki wiget kontaktu co można z niego zdzwonic lub smsowac ?Czy ogólnie coś jest lepiej czy to takie placebo to 4.1.Najbardziej interesuje mnie flash .Czy ta aktualizacja jest odwracalna bo w infolinii Xperi powiedzieli że nie i ogólnie to szczekają na Acro bo nie ma go oficjalnie w kraju.

Jeszcze pytanie do obu wersji Andka tej co mam i 4.1.Chodzi o smsy jak mnie to denerwuje zepsuli coś co działało tak ladnie w NEO. Chodzi o to ze jak dostane smsa to owszem treść skasować mogę ale wątek nazwijmy go folder czy pusty czy pełny zostaje na zawsze i tak patrze na taki ślad po byle przypadkowym smsie.Czy w 4, 1 też taka kicha jest? Amoże ktoś wie jak skasowac to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam forumowiczów i posiadaczy Acro S.

Zwracam się do Was z prośba o pomoc i opis krok po kroku jak powrócic do poprzedniej wersji ICS 4.0.4.

Mianowicie od kilku tygodni mam zaktualizowany telefonik na JB , poza jedynym plusem (szybciej smiga Android) nie widać juz plusów, natomiast minusy nowego JB przemawiają w 100% bym wrócił do ICS :

- bateria trzyma przy normalnym użytkowaniu 1,5dnia (1 godz rozmów i kilka sms-ów) wtedy trzymała 3-4 dni,

- był świetny w ICS programik do oszczedzania baterii, teraz gdy go ponowni instaluję po instalacji jest ale jakimis siłami androida sam się odinstalowuje i nie działa mowa o SemcPowerSaver, gdzie przy całkowitym wyłaczeniu wszystkich opcji w godz. 23:00-7:00 bateria potrafiła zejść w dół 2-3 %,

- kolejnym minusem wizualnym to kontakty - sms w białym tle (ale można się przyzwyczaic)

- największą jednak bolaczka jaka mam po aktualizacji to gubienie a raczej brak zasięgu sieci!! Ustawiam juz 2G a i tak są wachania pomiedzy 0 kresek a 2 kreskami, gdzie wczesniej w domu przy 3G miałem zawze 1 kreske bez jakichkolwiek najmniejszych zanikach.

To by było na tyle, bardzo proszę Was o pomoc jak wrócic do popzredniego systemu, opis i odnośniki do stron skad można pobrać ICS.

Za pomoc bardzo dziękuję!

PS: Pragnę zaznaczyć iz telefonik ACRO S mam od nowości , nie znam się na ROTowaniu, Modach itp itd, stad proszę o wyrozumiałość, tel. zakupiłem głównie dla warunków w jakich pracuję - meblarstwo czesto pozostawiony gdzies na połce gdzie zabezpieczenie przeciw kurzowe sprawdza sie w tym telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JFP
    Mianowicie od kilku tygodni mam zaktualizowany telefonik na JB , poza jedynym plusem (szybciej smiga Android) nie widać juz plusów, natomiast minusy nowego JB przemawiają w 100% bym wrócił do ICS :

...

Potwierdzam Twoje spostrzeżenia. Wprawdzie u mnie na Xperia Go nie ma tak dramatycznych różnic in minus, ale i nie ma żadnych różnic in plus, aby warto było taki upgrade robić!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich!

Jeżeli w ogóle ktoś tu jeszcze zagląda. Chętnie bym pomógł, ale sam jestem zielony. Dopiero zamierzam kupić Acro s ale mam mase wątpliwości czy to dobry wybór.

Widzę, że cięzko uzyskać pomoc na polskich forach jeśli idzie o ten model. Apropos montorsi czy udało Ci się wrócić do ICS? Jak się teraz telefon sprawuje? Zasięg się poprawił?

Jeszcze pytanie do kogoś kto siedzi w temacie, czy da się odblokować i zablokować bootloadera w Acro s tak żeby wszystko sprwanie działało? Z góry dzięki za odpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi