Skocz do zawartości
17damian17

Folia ochronna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie do posiadaczy x8, mianowicie w x10 po zerwaniu pierwszej folii ochronnej jeśli dobrze się przyjrzymy to można zauważyć iż producent nakleił również folie ochronna na ekran, czy tak samo jest z x8 ze po zerwaniu folii pierwszej jest już naklejona druga folia ?? czy należy dokupić ja sobie samemu żeby nie porysować wyświetlacza?? z góry wielkie dzięki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wesley

Nie ma drugiej folii, wyswieylacz sie nie rysuje wiec nie wiem po co naklejac folie ochronna :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

@up: hehe, ja to zakupilem matowa zeby byl lepszy poslizg palca po ekranie (swype) oraz ogolnie polubilem, tym razem zamiast brando wyprubuje tansza firme Gllaser max, czy jakos tak. Jak przyjdzie to cos skrobne. Jest o polowe tansza niz brando i daja 2 folie oraz szmatke, w brando 1 folia (ale dobra)

(from Tapatalk)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie ma drugiej folii, wyswieylacz sie nie rysuje wiec nie wiem po co naklejac folie ochronna :facepalm:

Poużytkujesz jeszcze trochę a zobaczysz że się rysuje. Też tak kiedyś myślałem, jednakże po miesiącu zmieniłem zdanie.

Najlepsze folijki poliwęglanowe, tylko nie żadne lusterko. Po naklejeniu poliwęglana praktycznie nic nie tracimy na czułości.

Najbezpieczniej założyć folijkę - nie trza się martwić że nosimy telefon z kluczami itp, a jeżeli zapomnimy że mamy telefon w przedniej kieszeni koszuli i nosimy "na sobie" meble podczas przeprowadzki, to możemy się miło zaskoczyć gdy mamy poliwęglana:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też właśnie patrze na allergo folijki na ekran, i w sumie nie wiem co wybrać. Proszę o jakąś pomoc w wyborze :)

Czy jeśli przykleję na ekranik folie poliwęglanową to nie zakuci to przepływu sygnału między moim palcem a telefonem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Folia Ochronna GLLASER MAX Anti-Glare Sony Ericsson Xperia X8 :: Gllaser Folie Ochronne na tetelefon GPS Netbook notebook anti-glare i superclear ja coś takiego wziąłem na próbę. Wcześniej wziąłem i używam brando do milestona matową i jest cool. Jaka będzie ta to zdam niedługo relacje.

nie miałem nigdy poliwęglanu, ale to są klejowe? a chyba elektrostatyczne są podobno lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jeśli przykleję na ekranik folie poliwęglanową to nie zakuci to przepływu sygnału między moim palcem a telefonem?

Nie odczujesz tego, nie ma żadnych zakłóceń.

Dell - o takie właśnie chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @up: Masz na myśli coś takiego: SE XPERIA X8 FOLIA 3MK PRZÓD I TYŁ 12 SZTUK (1330638749) - Aukcje internetowe Allegro ?? Bo też się nad tym zastanawiam... ;p

No też to widziałem ale coś mi tu śmierdzi w tej aukcji, za 16zł z wysyłką 12 sztuk, a na innych max 2 szt. za podobną cenę. Muszę się jeszcze nad tym zastanowić, ale jak kupię to na pewno zdam raport

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie miałem nigdy poliwęglanu, ale to są klejowe? a chyba elektrostatyczne są podobno lepsze.

tylko poliwęglan a to jest sylikonowy klej łatwo go odkleić bez żadnego wpływu na wyświetlacz

@up: Masz na myśli coś takiego: SE XPERIA X8 FOLIA 3MK PRZÓD I TYŁ 12 SZTUK (1330638749) - Aukcje internetowe Allegro ?? Bo też się nad tym zastanawiam... ;p

kusząca aukcja :D

Edytowane przez djtimon89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi