Skocz do zawartości
17damian17

Folia ochronna

Rekomendowane odpowiedzi

awow

Najlepszymi foliami, niezależnie jakie ekrany zabezpieczają, są folie marki Brando. Szkoda że drogie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam jakąś zwykłą poliwęglanową dodaną gratis do futerału i jestem zadowolony. Łatwo się założyła, nie odkleja się, nie zniekształca obrazu ani kolorów.

O, dokładnie taka: a-tom FOLIA OCHRONNA XPeria X8 X10 X10 mini / pro (1417153921) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Zapewne są lepsze, na pewno są droższe. Ale mnie ona póki co wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Maxx12

Ja dzisiaj na giełdzie komputerowej nabyłem taką folię: FOLIA OCHRONNA SONY ERICSSON XPERIA X8 CLEAR (1485695660) - Aukcje internetowe Allegro Jest ona lekko za mała, jakiś milimetr z każdej strony po za tym zamaskowałe lekkie ryski na ekranie, gdyby nie to, że za mało to by była ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ktoś pisał ze bardzo fajna ;) Ja osobiscie nie lubie matowych folii. Lubie mieć czysty ekranik.

Narazie jade bez folii ale jak juz tu jestem to zapytam jaką folie polecacie gładką ?:>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pitr44

ja polecam DiamondScreen super folia! dostajesz w komplecie 2 folie , sciereczke , karte do nakladania foli

foli nie widac na wyswietlaczu ;) łatwo naklejić przezroczysta ogólnie super dobrze wydane 20 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki za odpowiedz ;) Jutro kupię tą:

SE X8 = PRZÓD+TYL FOLIA DiamondSCREEN =JAKOŚĆ (1412929043) - Aukcje internetowe Allegro < 2 na przód i jedna na tył ale nie wiem czy będe używał tej na tył ;) bo prawdopodobnie kupie z skiner.pl jak wyjdzie skórke na fona ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Maxx12

Moją folię łatwo nakleić ale nie redukuje wcale odbić itd. jedynie zredukowała zarysowania i jest naprawdę w 100& przezroczysta gdyby nie to, że jest za mała w ogóle nie byłoby jej widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Siemka, jeszcze ja mam pytanie. do tej folijki:

Folia Ochronna GLLASER MAX SClear Sony Ericsson X8 (1478373816) - Aukcje internetowe Allegro

Jest ona bez klejowa - co to znaczy ?

ze jak mi sie zle przyklei to moge jąodkleic po raz następny i przykleic na nowo ?

Bo co do tamtego matu to zeczywiscie sam bym wolał lustro a nie jakis mat ;p

co o niej powiecie ?

---------- Post dołączono o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

@up.

Prosze o szybką odpowiedz

Edytowane przez matrix9612

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pitr44

tzn mat jest zły przynamniej dla mnie a dlatego iż jest on zły w dotyku.. taki szorstki..

co do tej folii to tak mozesz przyklejac pare razy choć ja wole dobrą klejową folię :) bo te bezklejowe kumpel miał i mu się w kieszeni odklejala ciagle ;/

ja kupiłem DiamondSCREEN i jestem zadowolony polecam! folii na wyswietlaczu nie widać, miła w dotyku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi