Skocz do zawartości
17damian17

Folia ochronna

Rekomendowane odpowiedzi

Shaom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tą pierwszą mam u siebie. Od listopada śmiga dobrze, ale nie jest dokładnie wycięta. Brakuje po milimetrze z każdej strony.

Tapnięte z X8 @ GingerDX v22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim , musze kupić mamie folię na ekran , przeleciałem wszystkie strony ,ale większość aukcji jest nieaktualnych.Możecie mi podesłać linka do jakieś fajnej folii tak do 20 zł z przesyłką? ;)

---------- Post dołączono o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cześć wszystkim , musze kupić mamie folię na ekran , przeleciałem wszystkie strony ,ale większość aukcji jest nieaktualnych.Możecie mi podesłać linka do jakieś fajnej folii tak do 20 zł z przesyłką? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, szczerze.. to na poprzednim swoim telefonie dotykowym nakleiłam taśmę klejącą, ciężko było ją nakleić bez tzw. pęcherzyków powietrza ale dało rade, ładnie odcięta delikatnie, przed sprzedażą telefonu odkleiłam taśmę- ekran jak nowy :) a i nic się nie kleiło do ekranu - tzn nie został na nim klej.

planuję to samo zrobic na x8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hawks

Witam :), jestem dość nowa na forum, mam zamiar zakupić telefon SGS4 mini, a do tego jakąś folię ochronną i etui. Co byście mogli polecić bo kompletnie się na tym nie znam. Chciałabym by folia łatwo się naklejała i była dość wytrzymała. A etui żeby znacząco nie pogrubiało telefonu. Z góry dziękuję za poradę i pomoc :).

Chciałabym także by telefon wytrzymywał upadki z wysokości 0,5m-1m ( mogą się zdarzyć sporadycznie, a jestem przyzwyczajona że mój SE W610i wychodził z nieiwelkimi ryskami z takich upadków:) i kupując nowy telefon nie chciałabym przypadkiem od razu go pospuć :( )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi