Skocz do zawartości
17damian17

Folia ochronna

Rekomendowane odpowiedzi

shaka

jak się jeździ po ekranie @up ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spirit92 napisz czy musiałeś jakoś przycinać folie czy wszystko ładnie pasowało. Nigdy nie naklejałem foli na fona, trudno to dobrze zrobić? Można coś poprawić jak się krzywo przyłoży?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

założyłem już zamówioną folię Gllaser Max na x8. Jest to folia matowa, antyodblaskowa, dająca lepszy poślizg i kryjąca ślady paluchów. Widoczność jest ciut inna, ale da się przyzwyczaić i polubić matowe folie. Jest więcej plusów niż minusów. Dałem za 2 sztuki 20zł z przesyłką. Niestety o ile folia jest dobra, to wykonanie wycięcia mnie bardzo zastanawia. Jak można wyciąć folie tak żeby zamiast samego ekranu wchodziła na obudowę, od przycisków do samego głośnika. Niestety ekran jest ciut poniżej plastikowej ramki i efekt jest taki że folia nie dochodzi 5mm do ekranu na wszystkich jego krawędziach...

myślę tylko ktoś kto nie widział telefonu na oczy mógł tak wyciąć folię, spodziewałem się wycięcia tylko na sam ekran, niestety, jestem zawiedziony...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam od 2 albo 3 dnia jak kupiłem komórkę. W moim przypadku to poliwęglan. Widoczność taka sama, dobrze wycięta, foli jak się nie przyluka to nie widać że jest. Co najważniejsze to to że reakcja taka sama na dotyk a jeździ palcem się również tak samo. Jedyny minus tej foli jest taki że folia na tył to bubel, kończy się za zaokrągleniami telefonu więc u mnie odpadła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    apa-sf

dla mnie ogólnie folie na tył telefonu to buble, po co to? :-) to skoro tył czemu i boków nie obklejać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wena

Zamówiłam folie poliwęglanowe 3MK, beznadzieja... Tył mogłam sobie podarowac, co prawda uciełam, ale oszpeca mi telefon, bo zażółca biel...no i co to za interes jeszcze przycinać.. Co do przodu, widoczność i czułość ok, ale... Jest minimalnie za mało, przez co kurz wchodzi w kanty folii... Zakładanie... niby prosty montaż i demontaż, a folia za 1 pierwszy razem wskakuje krzywo i się zapowietrza co by sie nie zrobiło...sam demontaż już ją zapowietrza na stałe w miejscu się starało się ją odkleić... niby taka trwała na rysy, ja ją przy demontażu dźgnęłam paznokciem i rysa została. Szalu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jazzus

dziwne, w starym telefonie mialem wlasnie 3mk byly swietne, wiec i tym razem zamowilem, powinny przyjsc dzisiaj. jesli jest tak jak piszesz to cos czuje ze dostana ode mnie niezle oceny na alledrogo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    apa-sf

a ja zamówiłem zestaw 3 folii ochronych na ekran za 1,18usd z wysyłką z tej aukcji:

3X Clear Screen Protector For Sony Ericsson Xperia X8 - eBay (item 180582582114 end time Jan-01-11 18:42:04 PST)

nie ma co się szczypać, skoro za takie grosze wystawiają czasami :-) Pewnie dojdzie na gwiazdkę (2-3 tygodnie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziwne, w starym telefonie mialem wlasnie 3mk byly swietne, wiec i tym razem zamowilem, powinny przyjsc dzisiaj. jesli jest tak jak piszesz to cos czuje ze dostana ode mnie niezle oceny na alledrogo

I co, doszły? Jakie są? Bo nie wiem, czy zamawiać.. Chodzi mi tylko o wyświetlacz, nie tył.

@Down:

Wielkie dzięki za odpowiedź ;)

Edytowane przez mateo1111

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jazzus

wlasnie doszly nakleila sie idealnie z dotykiem nie ma problemu - kobieta zadowolona (aha naklejalem poliwenglanowa) a an swoja spice naklejalem matowa antiglare jest naprawde swietna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi