Skocz do zawartości
17damian17

Folia ochronna

Rekomendowane odpowiedzi

shaka
    ja bym powiedział, że lekko nie dochodzi do krawędzi ekranu brakuje pare dziesiątych mm, także krawędzie są nieco ostre, ale wygląda dość estetycznie :rolleyes:

pare dziesiatych? u mnie to jest minimum 4 mm naokolo ekranu. moze dlatego ze moja folia jest dosc sztywna, i gruba, twoja tez taka byla? bo rozumiem ze u ciebie tez zachodzi na plastik przedniej ramki az do krawedzi telefonu i od samego glosnika do przyciskow na dole pod ekranem ?

omg, u ciebie folia jest na sam ekran, a mi dali taki badziew, ze i na caly przod prawie jest ta folia. MASAKRA @@@!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pare dziesiatych? u mnie to jest minimum 4 mm naokolo ekranu. moze dlatego ze moja folia jest dosc sztywna, i gruba, twoja tez taka byla? bo rozumiem ze u ciebie tez zachodzi na plastik przedniej ramki az do krawedzi telefonu i od samego glosnika do przyciskow na dole pod ekranem ?

omg, u ciebie folia jest na sam ekran, a mi dali taki badziew, ze i na caly przod prawie jest ta folia. MASAKRA @@@!!!

to może jest jakis pokrowiec na cały przedni ekran ?? :DDD

a tak poważnie to folia idealnie przylega do ekranu, tak jak CI mowiłem pare dziesiątych mm jest przerwy pomiędzy folią a krawędzią ekranu. Wygląda identycznie jak oryginalna, jest troche grubsza i ciut mniejsza, a palcuje sie porównywalnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej

mam pytanie będę kupował folię BRANDO tylko nie wiem którą: matową czy błyszczącą??

telefonu używam trochę w domu, trochę na zewnątrz

matowa się bardziej nadaje na zewnątrz, a błyszcząca do wewnątrz

z trwałością obydwóch jest chyba tak samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Ja polecam tylko matowe, niezależnie gdzie używasz.

Lepiej się jeździ po ekranie.

Kryje ślady palców.

Ma się pod palcem uczucie jakbyś jeździł po kartce, jest super przyjemna w dotyku.

Jedyne co to lekko się mieni biały kolor, ale da się łatwo przyzwyczaić.

Ja chyba wywalę tego gllaser max, bo się nie nadaje. Napisałem do firmy ale bez odzewu. Brando jest najlepsza.

([email protected])

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Dell: ja jej uzywam na milestonie (brando matowa) i dla mnie jest super, ale sam musisz zdecydowac ktora jest lepsza dla ciebie. Ale jedno jest pewne jezeli folia to tylko brando. Poliweglanu nie uzywalem, ale one sa zupelnie inne bo klejowe, wiec to odrebna dziedzina, podobne dobre do maskowania malych rys jak juz sa.

Sent from my Milestone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dell

ja nigdy folii nie używałem, do pisania używam Swype'a, a ni chcę wydawać niepotrzebnie około 40 zł.

Więc kupuje po Nowym Roku, tą brando matową ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem brando błyszcząca. Jest idealnie dopasowana do wyświetlacza x8.

Mam takie pytanie do osób, którzy naklejali już folię bezklejową. Czy możliwe jest ją nakleić tak, żeby nie było paprochów pod spodem? Ja za pierwszym razem miałem 1000 paprochów pod folią. Po godzinie kombinowania ze ściereczkami do monitora zredukowałem liczbę paprochów do ok. 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi