Skocz do zawartości
17damian17

Folia ochronna

Rekomendowane odpowiedzi

shaka
    Ja kupiłem brando błyszcząca. Jest idealnie dopasowana do wyświetlacza x8.

Mam takie pytanie do osób, którzy naklejali już folię bezklejową. Czy możliwe jest ją nakleić tak, żeby nie było paprochów pod spodem? Ja za pierwszym razem miałem 1000 paprochów pod folią. Po godzinie kombinowania ze ściereczkami do monitora zredukowałem liczbę paprochów do ok. 4 :)

trzeba naklejać w jakimś pomieszczeniu gdzie można zrobić parę wodną (łazienka) albo naklejać do skutku a paprochy usuwać taką taśmą klejącą, jakąś specjalną (chyba chodzi o taką do remontów)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    apa-sf
    a ja zamówiłem zestaw 3 folii ochronych na ekran za 1,18usd z wysyłką z tej aukcji:

3X Clear Screen Protector For Sony Ericsson Xperia X8 - eBay (item 180582582114 end time Jan-01-11 18:42:04 PST)

nie ma co się szczypać, skoro za takie grosze wystawiają czasami :-) Pewnie dojdzie na gwiazdkę (2-3 tygodnie).

Po 2 tygodniach folie przyleciały :D

Cóż mogę rzec? Folie bezklejowe albo klej tak delikatny, że go kompletnie nie widać. Dopasowanie do ekranu idealne (po naklejeniu wokół krawędzi ekranu pozostały szparki poniżej 0,5mm). Naklejenie bez większego problemu: 2-3min czyszczenia ekraniu załączoną sciereczką "na błysk", odklejenie zabezpieczenia warstwy klejącej, ostrożne naklejanie folli od jednej krwędzi do drugiej z wyciskaniem po drodze powietrza spod folli. Żadnego paprocha pod folią nie ma (sprzątałem cały pokój akurat dzień wcześniej, jest jeszcze wspomniana tutaj opcja z łazienką ;-) ), widoczność przez folię idealna, sama folia chyba stawia minimalnie większy opór przy jeżdzeniu po niej palcem w stosunku do fabrycznej folli zabezpieczającej. Komfort użytkowania bdb.

Przypominam cenę poniżej 1,5usd z wysyłką za 3 sztuki :-)

edit: jednak opór folia stawia praktycznie taki sam jak fabryczna - miałem coś na palcu :]

Edytowane przez apa-sf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    guzik1

Witam! To mój pierwszy post na tym forum.

Chciałbym kupić folię matową Brando do tego telefonu. Jednak na Alegro nie ma. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć gdzie można ją kupić przez internet. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Homer

Hej, mógłby mnie ktoś poinstruować w jaki sposób odkleić to paskudztwo ?:zakrecony:

troszkę mi się krzywo nakleiło około 1-2 mm i strasznie mnie to teraz denerwuje. Proszę o pomoc z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualnie używam oryginalnej (ta co od początku naklejona była) Kleju z prawego górnego rogu pozbyłem się, jak nowa wyglada, ale zastanawia mnie to, czy jest jakas lepsza od niej :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    apa-sf

Ja po kilku dniach użytkowania jestem oczarowany tymi foliami za 1,2-1,5usd 3 sztuki z wysyłką z ebay. Rewelka - poślizg nie wiem czy nie lepszy niż fabryczna, widoczność super, jak na razie zero rys. Zamiast brando wolę zakupić zapas kilograma tych folijek :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

Osobiście polecam 3MK. na wszystkich telefonach mam ta folie i jak dla mnie rewelacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi