Skocz do zawartości
17damian17

Folia ochronna

Rekomendowane odpowiedzi

shaka

Zapewniam cie ze to jest efekt matowych folii. Rozbijaja biale swiatlo, tak ze sie mieni. Lub daje efekt zamrozonego szkla.. u mnie na motce mieni sie tak rozowo-zielono, ale tylko biale tlo. Reszta jest ok. Fajna faktura papieru maja te folie i palec sie nie przykleja, slizga sie ladnie i zadne slady na folii nie zostaja od palcow.

Na innych foliach paluchy sie maza, folia sie brudzi, zostaja smugi i swypem ciezko sie pisze.

([email protected])

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

strasznie mnie to drażni wygląda to jak porysowany ekran w obudowie po prostu obraz jest mniej ostry i trochę zniekształcony. Trudno, trzeba się będzie przyzwyczaić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i
    Na innych foliach paluchy sie maza, folia sie brudzi, zostaja smugi i swypem ciezko sie pisze

Co do tego że się maże to prawda , ale że Swype źle działa to nie prawda, działa bardzo dobrze a mam folie 3MK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kilik

Założyłem 3MK poliwęglan. Troszkę się traci na jakości no ale coś za coś.

No i poważny minus że mimo iż dedykowana pod x8 to niestety za mała. Tak o 2 milimetry na wysokość, na szerokość o 0.5 milimetra ( ale to akurat dobrze co by można było ściągnąć). 2 milimetrowa szparka to jednak dużo, brzydko wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Freso

Jedyna słuszna folia - Folia Ochronna GLLASER MAX Anti-Glare SE Xperia X8 (1430002398) - Aukcje internetowe Allegro

Miałem na Swifcie, miałem na 5230, mam na palmtopie, będzie na X8.

Zero jakichś przekłamań, poprawia widoczność w świetle, nie wiem jak z czułością (dysponowałem tylko oporowymi, w których folia naprawdę znikomo zmieniała jakość dotyku, w Swifcie nawet nie było czuć tej folii). Przy okazji - fajnie wycięta.

No i ogromny plus - bezklejowa, wielokrotnego użytku.

Naprawdę polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiele osób chwali blue star ale ja przelazłem połowę Poznania i nigdzie nie ma folii do x8- zostaje alelgro ale wkurza mnie płacenie za wysyłkę tylko co za folię ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Litty

Poszukuję folii ochronnej. Nic nie mogę znaleźć , zależałoby mi, żeby ta folia była z allegro,alle tam znalazłam tylko jedną za 85zł ! ;/

Pomocy !:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Poszukuję folii ochronnej. Nic nie mogę znaleźć , zależałoby mi, żeby ta folia była z allegro,alle tam znalazłam tylko jedną za 85zł ! ;/

Pomocy !:P

podpowiedz dla mało sprytnych, których wyszukiwarka na allegro przerasta

- Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

potem wpisujesz x8, przechodzisz do akcesoria gsm i folie ochronne...

wyskakuje ok 100 pozycji faktycznie nic nie można znaleźć

edit/ Upominam !

Regulamin punkt 3.3

djtimon89

Edytowane przez djtimon89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kilik
    Jedyna słuszna folia - Folia Ochronna GLLASER MAX Anti-Glare SE Xperia X8 (1430002398) - Aukcje internetowe Allegro

Miałem na Swifcie, miałem na 5230, mam na palmtopie, będzie na X8.

Zero jakichś przekłamań, poprawia widoczność w świetle, nie wiem jak z czułością (dysponowałem tylko oporowymi, w których folia naprawdę znikomo zmieniała jakość dotyku, w Swifcie nawet nie było czuć tej folii). Przy okazji - fajnie wycięta.

No i ogromny plus - bezklejowa, wielokrotnego użytku.

Naprawdę polecam.

Ktoś się orientuje czy ta folia "siada" całkiem na wyświetlacz? Jest dobrze dopasowana? Niestety to 3MK mnie zawiodło pod tym względem ;/

edit/ Upominam !

Regulamin punkt 3.3

djtimon89

Czy dotyczy to również PMów czy tylko wymienionych? (jeśli tak to wiesz kogo musisz upomnieć ;/)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi