Skocz do zawartości
17damian17

Folia ochronna

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dotyczy to również PMów czy tylko wymienionych? (jeśli tak to wiesz kogo musisz upomnieć ;/)

nie widzisz że to dotyczy tylko 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

@kilik: u mnie była ta folia głupio wycięta, zamawiałem z ich oficjalnego sklepu internetowego bo na allegro nie było dla x8. Była wycięta nie tylko na ekran ale i na plastik, ale może to poprawili, musisz pytać sprzedawcy, albo kogoś jeszcze kto ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kilik
    @kilik: u mnie była ta folia głupio wycięta, zamawiałem z ich oficjalnego sklepu internetowego bo na allegro nie było dla x8. Była wycięta nie tylko na ekran ale i na plastik, ale może to poprawili, musisz pytać sprzedawcy, albo kogoś jeszcze kto ma.

Ogólnie to te dwie ostatnie podane w temacie wyglądają zachęcająco głównie ze względu na prostszy montaż niż 3MK Jedyne na czym mi zależy to to żeby były dopasowane. Chyba zamówię ta proponowaną przez Krzysiec.

nie widzisz że to dotyczy tylko 99tomcat

Wydaje mi się że regulamin obowiązuje wszystkich. No ale Ty pewnie o tym powinieneś wiedzieć.

Jako że mnie najwidoczniej nie zrozumiałeś: moje pytanie dotyczyło tego że w 3.3 nie ma mowy o PM i po prostu chciałem zwrócić uwagę że wiesz kto w ten sposób omija regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się że regulamin obowiązuje wszystkich. No ale Ty pewnie o tym powinieneś wiedzieć.

Jako że mnie najwidoczniej nie zrozumiałeś: moje pytanie dotyczyło tego że w 3.3 nie ma mowy o PM i po prostu chciałem zwrócić uwagę że wiesz kto w ten sposób omija regulamin.

no wszystkich obowiązuje ale tylko on domagał się piwa i o co chodzi ci z tymi PM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pitr44

Zeno ja mam konto na PayPalu :) szkoda że puste :D

ja chce kupić tą : SE X8 =FOLIA DiamondSCREEN=LEPSZY KONTRAST (1412929035) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

dwie folie za 10zł dość tanio. Brał ktoś? oplaca sie?

I powiedzcie czy te Becklejowe sie wogle trzymaja? bo nie wiem czy brac ta z bezpiecznym klejem czy bezklejowa..

a ta oryginalna to tez bezklejowa?; p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pitr44

Jednak biore tą :

Folia Ochronna GLLASER MAX Anti-Glare SE Xperia X8 (1430002398) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

dużo osób na necie ją poleca jest bez klejowa ; P ( tyle co mi wujek odpowiadał jak kupił folie klejową naklejił a później zerwać jej nie mógł xD bo krzywo było xd)

I tu pytanie kupywać przez allegro czy na ich stronie glasser.pl ??? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zeno

Zakupiłem dziś jakąś uniwersalną. Zobaczy jak to będzie. Mam nadzieję że ekranu nie zniszczę :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pitr44

A więc... teraz tak :

Wczoraj kupiłem folie MyScreenProtector - badziew... jakich mało.. Folia jest jakaś niebieska? wtf?? Naklejilem wogle tak źle widać wszystko.. raz wsadziłem do kieszeni patrze wyciagam... rog się zawinął... -.- dobra naklejam drugą z zestawu MyScreenProtector ( AntiReflex) naklejilem... a tamta jeszcze gorsza! nie dosc ze znieksztalca obraz to jeszcze jest taka nie mila w dotyku.. taka szorstka :/.. dzisiaj kupiłem w sklepie GSM folie DiamondScreen za 20zł :)

I się opłacało!! Zadnego kłopotu z naklejeniem! Folia niewidoczna :] , miła w dotyku, nie odbija promieni swietlnych ( anti reflex :>) POLECAM DIAMONDSCREEN!! Brać ją bez zastanawienia lepiej dołożyć te pare złotych i mieć pewniaka ;) pozdrawiam!

// i ta MyScreenProtector bardzo zmiejszala czulosc ekranu... w folii diamonscreen to nie wystepuje :D ekran jest nadal tak samo czuły jak przed tem! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja Polecam Folia Ochronna GLLASER MAX Anti-Glare, tylko trzeba sie przyzwyczaić na początku do troche gorszego dotyku. Po 3 dniach używania telefonu z tą folią już się przyzwyczaiłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi