Skocz do zawartości
N1xX

Aplikacja została niespodziewanie zamknięta

Rekomendowane odpowiedzi

N1xX

Witam mam taki problem , padła mi bateria i teraz po naładowaniu i uruchomieniu telefonu wyskakuje cały czas komunikat "Aplikacja LauncherPro została niespodziewanie zamknięta", po naciśnięciu wymuś zamknięcie za chwile wraca z powrotem. Jedyne co moge zrobić to rozwinąć sobie pasek stanu.

Za pierwszym razem uruchomił mi sie ADWlauncher jednak wybrałem żeby na stałe uruchamiało LauncherPro i teraz nie moge tego zmienić.

Poradźcie coś..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz szczescie jesli masz ustawione zeby wyszukiwal ci aplikacje. Sproboj nacisnac przycisk wyszukiwania (ten po lewej stronie takie kleczko) i wpisz ustawienia w pasek wyszukiwania. Jesli masz ustawione zeby szukal ci aplikacji to znajdzie ci ustawienia nastepnie smialo w nie wejdz i zmien w ustawieniach na ADW a jesli ten sposob nie dziala to ugotuj w kuchni 'light package' i wybierz sam launcher pro daj na karte i daj po prostu apply any zip from ds i przy wlaczaniu wybierz launchera :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Wgraj przez recovery LP Pro (w dziale download są paczki do recovery) i potem sobie zaktualizuj. Powinno zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    N1xX
    Wgraj przez recovery LP Pro (w dziale download są paczki do recovery) i potem sobie zaktualizuj. Powinno zadziałać.

Działa ! Wielkie dzięki, już myślałem że będę musiał robić wipe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lanc, powiedz mi ty baranie czym rozni sie to co ja napisalem

ugotuj w kuchni 'light package' i wybierz sam launcher pro daj na karte i daj po prostu apply any zip from ds i przy wlaczaniu wybierz launchera

od tego co ty napisales;

??

Wszysci piszcza ze jest syf na forach, a co ma byc skoro moderator baran dubluje odpowiedzi ??

/chosen one:Warn za obrażanie moderatora!

Edytowane przez chosen one

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SK
    Lanc, powiedz mi ty baranie czym rozni sie to co ja napisalem

...

od tego co ty napisales;

...

??

Wszysci piszcza ze jest syf na forach, a co ma byc skoro moderator baran dubluje odpowiedzi ??

Przepraszam Cię Wielmożny panie :) Jaka wersja jest w kuchni ? 0.7.7.2 czyli stara. W naszym Downloadzie są nowsze paczki.

2. Zwracaj się do każdego z szacunkiem, nie zważając czy to Ci się podoba czy nie.

3. Łatwiej jest wejść w download i kliknąć jeden raz niż gotować nawet paczkę z jednym plikiem ...

Dziękuję. I Przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dulo

Witam.

Mam ten sam problem z Helix Launcher. Nie wiem jak mogę to wyłączyć. Mam czystego 2.1 od Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SK

Zmień launcher ... Helix jest baaardzo wolny ;)

Np. na ADW lub LauncherPro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dulo

Nie mogę do niczego dojść. Zaraz spróbuję zrobić wipe bo nic kompletnie nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Dlaczego po wgraniu kuchni, od razu na początku w pierwszym włączeniu pojawia się komunikat o błędzie Handcent SMS pt "wymuś zamknięcie"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi