Skocz do zawartości
PKPL

Wariujący ekran w LG P895 VU

Rekomendowane odpowiedzi

cysi3k
    U mnie zdarzają się problemy z odebraniem połączenia (brak reakcji na dotyk), ale to dlatego że wywala mi moduł android phone....

To będzie lekki offtop ale.. masz może receptę na to odbieranie połączenia? Kumplowi w Vu pojawia się podobny problem ale z kończeniem połączenia. Sam miałem takie problemy w andku 2.3 ale tutaj w Vu mi się ten problem nie pojawia i nie bardzo wiem co mu poradzić...

Co do ekranu żyjacego własnym życiem... doświadczyłem takiego czegoś gdy miałem bardzo tłusty ekran bądź i w przypadku mokrych rąk - ekrany same się przwijały - ale wnioskuję że to zbyt prozaiczne w tym przypadku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie po prostu naciskam poszycisk blokady i potem wybudzam i jest już ok chociaz musze wtedy oddzwonić =) jak wywali moduł to klikać ok i po 10s odzyska zasięg i będzie działać. Generalnie zaczynam być nerwowy przez ten telefon

Wysłane z mojego LG-P895 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .

Ma ktoś wogóle jakieś doświadczenia z serwisem lg odnośnie modelu VU

tak ja wysłałem swojego na gwarancje bo sprezonym powietrzem uszkodziłem mikrofon welefon otrzymałem spowrotem po 8dniach od wizyty w salonie leczz upi....zasieg i w miescie jako tako a aby z miasta sie ruszyc to wcale nie bylo nawet połaczenia alarmowe nie działały teraz siedzi juz 2 tygodnie. i tak mnie denerwuje (przesadzka na se zylo a:[) masakra ale co zrobic moja wina. przynajmniej wymienili wyswietlacz z tasma wyswietlacza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi