Skocz do zawartości
morovar

PENTAGRAM QUADRA 9.7 IPS QXGA 2048x1536 z gazetą wyborczą za 750 zł

Rekomendowane odpowiedzi

QUADRA 9.7 IPS z Gazetą Wyborczą za 750 zł szczegóły w linku.

Tablet PENTAGRAM Quadra 9.7 z ekranem IPS2 w rewelacyjnej cenie 749 zł!

Cena rewelacja! Pytanie gdzie jest haczyk?

Jeżeli temat nie jest zgodny z regulaminem forum lub nie w tym dziale to proszę administratora o wyrzucenie lub przeniesienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87
    Jak wziąć udział w promocji?

Zbierz 5 kuponów, które ukażą się w "Gazecie Wyborczej" od 19 do 24 kwietnia. Jeden brakujący kupon możesz zastąpić specjalnym JOKEREM, który opublikujemy w "Gazecie" 25 i 26 kwietnia.

Wybierz swój najbliższy sklep Sferis lub punkt Active Jet - punkt odbioru tabletu (lista do pobrania).

Zarezerwuj SMS- em: od 19 kwietnia, najpóźniej do 24 kwietnia: wyślij SMS na numer 71466 (koszt 1,23 zł z VAT, usługę wykonuje Agora S.A.) o treści:

tablet.kod punktu odbioru (lista kodów), - plik lista kodów

np. jeśli chcesz odebrać tablet w Sferis Jaworzno, treść SMS-a to:tablet.043

Uwaga! Karta do zbierania kuponów wraz z pierwszym kuponem ukaże się 19 kwietnia Gazecie Wyborczej.

Po wysłaniu wiadomości otrzymasz SMS z numerem rezerwacji, który należy wpisać na karcie (Gazeta Wyborcza z 19 kwietnia). Odbiór zamówionych tabletów w wybranych sklepach od 26 kwietnia do 6 maja. Przy odbiorze należy okazać wypełnioną kartę z kuponami i zapłacić 749 zł

Ilość tabletów w promocji jest ograniczona do 3 tys. egz.. Niniejsza promocja obowiązuje tylko na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Regulamin promocji dostępny tutaj oraz w siedzibie Organizatora (Agora S.A.).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wiewi2

badziewny, przestarzaly procesor przy ogromnej rozdzielczosci ekranu nie zapewni stabilnej pracy, tu jest haczyk :PP

specyfikacja ,pojemna bateria 8000 mah, obsluga hdmi i obsluga zewnetrznego modemu 3g i niska cena jednak zachęca do zakupu tego urządzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    badziewny, przestarzaly procesor przy ogromnej rozdzielczosci ekranu nie zapewni stabilnej pracy, tu jest haczyk :PP

ten sam procesor ma Onda v972 oraz jej klony na przykład Ainol Spark lub Modecom 9704, zgadzam się że jest on trochę za słaby jak na tą rozdzielczość, ale osobiście dla tak ponadprzeciętnego ekranu pogodzę się możliwym (ale nie stałym) brakiem płynności (szczególnie 2D) którą może w znacznym stopniu zlikwidować lub niestety spotęgować jakością i aktualizacją oprogramowania (np. nowa wersje pakietu SDK 2.0 AllWinnera), wiadomo że jest to celowe działanie marketingowe producentów polepszamy raz ekran, innym razem procesor, następnie dodamy GPS lub 3G... zyski rosną więc nie opłaca się produkować tabletów które nie można ulepszyć. Wspomniane wyżej tablety kosztują około 1000 lub więcej, tutaj dostajemy coś podobnego taniej aż o 25%, za podobnej klasy ekran ale już z szybszym (czyli bardziej przystosowanym do tej rozdzielczości) procesorem RK3188 musimy wydać aż 400 zł więcej. Jeżeli kogoś interesuje 9,7" "retinowy" ekran a cena dla niego jest ważnym kryterium to na pewno powinien zainteresować się tą promocją (...i wierzyć że oprogramowanie nie będzie odbiegać od podobnej klasy w/w tabletów) co nie zmienia faktu że ryzyko jest bo jednak kupujemy "w ciemno" nie znając plusów i minusów danego tabletu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

specyfikacja ,pojemna bateria 8000 mah, obsluga hdmi i obsluga zewnetrznego modemu 3g i niska cena jednak zachęca do zakupu tego urządzenia

--------------------------------------

Rece opadają jak się czyta takie bzdury.........

Oto fragment z opisu fabrycznego :

Procesor A31 ARM Cortex-A7 to w tej chwili jedno z najbardziej zaawansowanych i najszybszych rozwiązań w urządzeniach przenośnych, który zapewnia bardzo wysoką wydajność. Jednocześnie obniżono zdecydowanie pobór mocy co pozwala na dłuższą pracę urządzenia. Czterordzeniowe CPU z taktowaniem 4x 1GHz umożliwia równomierny rozkład procesów pomiędzy cztery rdzenie procesora, dzięki czemu urządzenie może wykonywać wiele zadań jednocześnie i dodatkowo sporą ilości procesów w tle.

Podwójna 64-bitowa magistrala szeregowa, która odpowiada za obsługę pamięci RAM to dwukrotnie szybsza obsługa wykonywanych procesów, niż w innych urządzeniach na rynku.

Podwójna 32-bitowa magistrala szeregowa do zarządzania pamięcią FLASH. Zastosowana 32-bitowa technologia umożliwia szybką wymianę danych zarówno w czasie odczytu i zapisu do wewnętrznej pamięci flash. Oznacza to 2 x szybszy dostęp do wszystkich danych zapisanych w pamięci urządzenia.

Procesor wykorzystuje 1MB pamięci podręcznej L2 - trzykrotnie więcej niż w innych tabletach. Mega-szybkie działanie najważniejszych procesów systemu Android bez sięgania po zasoby pamięci RAM.

Tablet wyposażony został w w zaawansowany 8-rdzeniowy procesor graficzny PowerVR SGX 543 MP4. Dzięki takiemu rozwiązaniu tablet płynnie obsługuje wszystkie najnowsze gry 3D oraz inne aplikacje. Osiem niezależnie działających rdzeni procesora graficznego pozwala na dekodowanie aż czterech strumieni wideo jednocześnie, bez straty jakości. Każdy ze strumieni może być płynnie dekodowany w jakości HD. PowerVR SGX 543 MP4 umożliwia odtwarzanie plików video w kinowej jakości 4K (4096x2160) - ponad dwukrotnie wyższej rozdzielczości niż FullHD.

Prosze mi pokazac inny taki tablet i w takiej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Procesor A31 ARM Cortex-A7 to w tej chwili jedno z najbardziej zaawansowanych i najszybszych rozwiązań w urządzeniach przenośnych, który zapewnia bardzo wysoką wydajność

...

Prosze mi pokazac inny taki tablet i w takiej cenie.

Po pierwsze chyba trochę przesadziłeś z tymi pochwałami procesora, nadal uważam że przy takiej rozdzielczości płynność w 2D (w 3D czyli w grach pewnie będzie ok) zależeć będzie od jakości oprogramowania

Po drugie w podobnej cenie pojawił się teraz w przedsprzedaży w sklepach Euro Kiano Core 9,7 za 799 zł

Teraz sam mam dylemat który z nich będzie lepszym zakupem "w ciemno"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Po pierwsze chyba trochę przesadziłeś z tymi pochwałami procesora, nadal uważam że przy takiej rozdzielczości płynność w 2D (w 3D czyli w grach pewnie będzie ok) zależeć będzie od jakości oprogramowania

Po drugie w podobnej cenie pojawił się teraz w przedsprzedaży w sklepach Euro Kiano Core 9,7 za 799 zł

-----------------------------------------

Podalem (cytowałem) opis ze strony producenta.Rozmaiwalem tez z ludzmi z Gazety i oni potwierdzili ,ze WSZYSTKO

działa idealnie,bez zadnych zaciec.No i dochodz atakie 'drobiazgi' jak wbudowane wszystkie sterowniki,wiec wtykasz i działa.Wszystkie formaty,wiec dzialaja nie tylko nagrania ale i e-booki.I gwarancja od drzwi-do drzwi a to BARDZO cenne.

Ogolnie wygląda ,ze to jest to samo ,tylko pod inna nazwa.I trudno się dziwic,ze producent chce sprzedać jak najwięcej.

Aaaa...Pentagram ma aluminiowa obudow ,Kiano nie wiem.

ja jednak wybiorę (wybrałem ) Pentagram,w dodatku te 50 zl taniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to teraz mam dylemat już byłem pewien, że wezmę pentagram a teraz znów zastanawiam się nad Kiano. Może ktoś jeszcze ma jakieś zdanie co może być lepszym wyborem??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No to teraz mam dylemat już byłem pewien, że wezmę pentagram a teraz znów zastanawiam się nad Kiano. Może ktoś jeszcze ma jakieś zdanie co może być lepszym wyborem??

Kolego anacapa poczekaj spokojnie przez kilka dni, pojawią się testy, użytkownicy napiszą parę pochlebnych (lub nie) opinii i mając więcej obiektywnych danych będziesz mógł wybrać ten lepszy tablet :-)

-----------------------------------------

Podalem (cytowałem) opis ze strony producenta.Rozmaiwalem tez z ludzmi z Gazety i oni potwierdzili ,ze WSZYSTKO

działa idealnie,bez zadnych zaciec.No i dochodz atakie 'drobiazgi' jak wbudowane wszystkie sterowniki,wiec wtykasz i działa.Wszystkie formaty,wiec dzialaja nie tylko nagrania ale i e-booki.I gwarancja od drzwi-do drzwi a to BARDZO cenne.

Ogolnie wygląda ,ze to jest to samo ,tylko pod inna nazwa.I trudno się dziwic,ze producent chce sprzedać jak najwięcej.

Aaaa...Pentagram ma aluminiowa obudow ,Kiano nie wiem.

ja jednak wybiorę (wybrałem ) Pentagram,w dodatku te 50 zl taniej.

Kolego vitovito nie wiem jak reszta czytających ten wątek ale osobiście nie mam zaufania do "ludzi z gazet". Mam za to prośbę do Ciebie, a nawet dwie :-) Jeżeli kupisz pentagrama w "promocji z gazetą" to opisz proszę jak owa procedura promocyjna przebiegła, bez problemów, zgrzytów itp. Liczę też że po zakupie podzielisz się tu na forum uwagami z użytkowania Quadry 9.7 Myślę że za takie info, lub jeszcze lepiej mini reckę, dostaniesz kilka piwek do profilu ;)

Pozdrawiam

morovar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś z czytający ten wątek zdecydował się na skorzystanie z promocji? Jeżeli tak to bardzo proszę o info/uwagi na temat tabletu. Już po promocji a tu cisza, dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi