Skocz do zawartości
morovar

PENTAGRAM QUADRA 9.7 IPS QXGA 2048x1536 z gazetą wyborczą za 750 zł

Rekomendowane odpowiedzi

adiee

Wielkie dzięki chodzi świetnie, szybko stabilnie nie trzeba na nic czekać szok jaka różnica. Jak coś jeszcze znajdziesz na tablet ciekawego pochwal się. pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję puszczam piwko

Edytowane przez adiee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Soft jest naprawdę niezły, ale jednak zauważyłem problem z żyroskopem działa odwrotnie (widoczne jest to w grach). Czy ktoś wie jak to naprawić ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wrócę z gór w poniedziałek to napiszę instrukcje odnośnie obracania ekranu. Ewentualnie instrukcje taka podałem na ♥♥♥♥♥♥♥♥♥.pl w komentarzach przy tym tablecie. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Aby obracanie ekranu było właściwe należy odnaleźć w rootexplorerze plik w katalogu system/usr/gsensor.cfg otworzyć go z możliwością edycji i pod nazwą name:mma8452 zmienić zapis „gsensor_direct_x = true” na „false”, zapisać, wyłączyć tablet z wyłączoną funkcją szybkiego uruchamiania, włączyć ponownie i obracanie działa jak należy.

Edytowane przez alien2004

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz już wszystko ładnie działa, dziękuję bardzo :) Tablet chodzi o niebo lepiej niż na fabrycznym sofcie. Może utwórz osobny temat z softem, bo coś mi się wydaje że mało kto odwiedza ten temat :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czajon

Na wstępie wielkie dzięki za wykonaną pracę, system zainstalowany ale mam problem z obracaniem. Gdy edytuje plik gsensor.cfg po zapisaniu i wyjsciu plik wygląda tak jak pierwotny i po ponownym uruchomieniu systemu obracanie nie działa. Pomocy, może ktoś plik od siebe by przesłał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a uruchomiłeś tablet bez funkcji szybkiego uruchamiania ? Jak coś to Ci wyśle swój plik. Tylko około południa bo właśnie wyjeżdżam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czajon

Tak uruchomiłem. Byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze wyprzedziłeś mnie, właśnie chciałem wysłać. Czajon, pamiętaj aby nadać plikowi odpowiednie uprawnienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi