Skocz do zawartości
morovar

PENTAGRAM QUADRA 9.7 IPS QXGA 2048x1536 z gazetą wyborczą za 750 zł

Rekomendowane odpowiedzi

czajon

Nie wiem co źle robię zgrałem ten plik do katalogu usr ustawiłem uprawienia na rw-r--r--, próbowałem zmieniać w name mma8452 wył. Wł i nadal nic. Możecie napisać dokładnie co robić od zgrania pliku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plik, który udostępnił Ci przemekwoj jest niestety zły (nie wiem jak u niego działa) tu masz poprawny plik, przegraj go we właściwe miejsce, zmień uprawnienia, wyłącz tablet bez opcji szybkiego uruchomienia. Uruchom ponownie i musi działać.

https://docs.google.com/file/d/0B17I_qEW4ylSRGNIUzRuT2tra0k/edit?usp=sharing

Aby go pobrać musisz na wyświetlonej stronie kliknąć napis Plik i w rozwijanym menu na samym dole pobierz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czajon

Dzięki alien2004, wszystko teraz śmigła aż miło nie ten tablet. Jednak mam jeszcze zapytanie czy u was też aby obrócić ekran trzeba tabka postawić idealnie do pionu? Da się to zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam to samo, wydaje mi się, że obracanie działa jakby z lekkim opóźnieniem, ale mi osobiście w niczym to nie przeszkadza więc nie zajmowałem się tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt u mnie działa :) a w czym ten mój plik jest nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ściągnij sobie ten plik co udostępniłeś a na pewno zauważysz:), masz dwa zapisy w jednej linii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikskw

Witaycie, potrzebuję pomocy do mojego Pentagrama quadra 9,7

Szybka mu sie zbiła i działa 1/3 ekranu- w serwisie krzyknęli 400 zł +wysyłki ( a i posty o serwisie Penta. mnie przerażają)

może ktoś z was:

1 - maiłby takiego samego do sprzedania na części (niedzałającego)

2- miałby takiego samego do sprzedania używanego(działającego a jest z niego niezadowolony)

3 - miał zdjęcia (po zdemontowaniu digitizera) oraz oznaczenia z taśmy ekranu - wtedy 1 serwis obiecał mi coś dobrać

4 - chciałby kupić sprawnego tableta z digitizerem/szybki do wymiany?

BTW Po aktualizacji do 4.2 sprzęt zaczął normalnie działać i się do niego nawet przywiązałem

Pomóżcie PLS.

michalskwirut(at.) gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szukaj ekranu od ainol spark 9.7 na allegro , są takie same ,albo od modecom 9704 . Zawsze 100 zł mozna zaoszczędzić.

Poza tym na ebay.com widziałem chyba samą taką matrycę o takich parametrach za 70 dolców. Jakby ktoś chciał aktualizacje dla pentagrama quadra 9.7 najnowsza wersja 3.3.1 to proszę pobrać z chomika nanoscience. Instrukcje zamieściłem na forum, nie trzeba się chrzanić z żadną podmianą plików.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi