Skocz do zawartości
mateo1111

Pamięć Masowa USB - LG Optimus L9

Rekomendowane odpowiedzi

dix241

Nie mam cwm, zrobię 2 sposobem jak coś ;-)

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Edit

Mam nadzieję że na jb działa :D(wersja 20 c-4.1.2).

Edytowane przez dix241

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suszpl

ja wgrywalem przez cwm i dziala ;) ale wydaje mi sie jak wgrasz pliki na odpowiednie miejsce i uruchomisz skrypt to bedzie dzialac ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dix241

No i działa :),ja myślałem że to zastępuje tryb mtp ale jednak nie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na sofcie 20b działa dobrze, nie wiem tylko czemu czasem skrypt się sam nie włącza, trzeba ręcznie uruchamiać, ale działać działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kr!stov
    sprobowalem i nie dziala. dlatego pytam czy tylko mi czy poprostu cos zle robie

---------- Post dołączono o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

ok na ICS tez dziala. metoda druga. pozdrawiam

Niestety lub stety kolego muszę się nie zgodzić z Tobą...właśnie wgrałem tego moda metodą 1 czyli przez CWM.

U mnie na ICS chodzi idealnie...może to wina romu bo ja akurat mam V10H (bez brandu).

Może nie działa również dla tego, że w momencie gdy podłączysz fona kablem usb do PC to więcej nic nie klikasz na nim...tak zauważyłem..jak wybrałem po staremu czyli MTP to zdjęcia nie mogłem zgrać na kompa...odłączyłem kabel USB podłączyłem znowu i nic nie robiąc sprawdziłem czy działa i bingo wszystko gra...tego również i mi brakowało także piwko poszło do autora scryptu :]

Edytowane przez suszpl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Metoda przez init.d nie zawsze działa po prostu system coś nie chce wczytać tego i wtedy trzeba robić manualnie dlatego ten skrypt nie działa u niektórych.(Tak samo jak u mnie i ja robie manualnie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety czasem działa, a czasem nie (wersja w init.d) nie wiem od czego to zależy, fajnie by dało się dodać to do menu... szkoda, że LG tego nie zrobiło. Sony w Xperii J np. dało nam taki wybór... ostrzegając, że pamięć wewnętrzna w trybie pamięci masowej będzie niedostępna.

W ogóle mam problemy z dostępem do pamięci w naszym telefonie, np. jak usunąć łącza po CM10.1 (0 na karcie wewnętrznej), managery plików traktują to jak normalny katalog i skasują wszystko.

Przez MTP raz sobie wyczyściłem kartę SD_EXT, bo przeciągnąłem łącze do komputera (danych nie skopiował na komputer, ale kartę sd skutecznie wyczyścił!).

Czy zostaje nam tylko konsola? Czym edytować te śmieci po innych romach (łącza symboliczne) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa tylko trzeba zmienić na "wolne ładowanie" bo jak jest na MTP to samo wyłącza po kilku sekundach pamięć przenośną. Wielkie dzięki za to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hyena

U mnie nie działa robiłem metodą 2.Po wywaleniu skryptu, karta jest normalnie widziana, więc można dowolnie kopiować, usuwać. Mój system to Debian. Widzi jako wolumen MTP Niestety nie znam na tyle angielskiego żeby się dowiedzieć dokładnie o UMS. Z tego co się dowiedziałem to MTP może wykonywać jedno zadanie w danej chwili a UMS ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi