Skocz do zawartości
mateo1111

Pamięć Masowa USB - LG Optimus L9

Rekomendowane odpowiedzi

Lysolus

GoodRAM u10? Chyba class 10. Ja mam taką kartę (class 10) i zapis to 10MB/s. Może cię oszukali z tą kartą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak chodziło mi o class 10 , karta jest ok na innej kom zapisuje szybko tylko w tym trybie pamieci masowej lipnie idzie. Cy debugowanie lub inne ustawienia w tel moga mieć wplyw ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

U mnie debugowanie USB nie ma wpływu na transfer. Spróbuj wrzucić przez ADB jakiś plik na kartę pamięci przykładowo 50MB. Po wykonaniu operacji wyświetli się statystyka z jaką prędkością plik został wrzucony. No i możesz użyć jakiegoś benchmarka do karty SD, przykładowo A1 SD Bench i zobacz jakie wartości ci pokazuje. Bo czytając twój opis sytuacji stawiałbym na felerną kartę. Niby class10 a jednak nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w tym programie mam read 13,08 write 9,78 wiec ok jest czyli coś prędzej sterowniki do kompa ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Możliwe, zaktualizuj. Najnowsze to bodajże 3.11. coś tam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest lipa dwa różne komputery 4 systemy na każdym xp i win 7 , wgrane najnowsze stery od lg ze strony te 3.11 jak pisałeś nadal 3,5 mb i to obojętne czy usb3 czy usb 2. Masakra jakaś, jakieś pomysły gdzie szukać problemu? karta Oryginał jak pisałem w benchmarku 10 mb/s jest. Naprowadźcie na jakiś trop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak podłączycie to później po odłączeniu macie brak karty i trzeba wejść i odłącz i podłącz kartę w andku na telefonie ? Czy sam odnajduje kartę po odłączeniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Sam odnajduje kartę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim przypadku :

1. transfer na poziomie 3,5 mb odczyt 14 mb (w starym wave mam 7,5 mb i 15 mb) w benchmarku 9,78 mb i 14 wiec karta ok

2. po podłączeniu do kompa wykrywa jako pendrive , na ekranie tel mam do wyboru 4 opcje czy samo ładowanie , mpc itp ale przy niczym nic nie naciskam i przerzucam pliki tak mam robić ? czy coś wybrać ?

3. po odłączeniu tel od usb , aplikacje maja ikony jako kartę sd niby że nie ma ich, więc biorę odłącz kartę sd w i zainstaluj kartę sd dopiero jest ok.

Czy coś da się z tym zrobić czy lepiej soft od nowa dla spokoju mam 20O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Pamiętam, że u mnie na V20O transfer był rzędu 10MB/s zapis i jakoś 25-30MB/s odczyt. Na V20H jakoś słabiej - 2,5MB/s zapis. Karta class10. Już sflashowałem V20O i jak na razie nie mam czasu przetestować transferów. Karta automatycznie się montowała po odłączeniu od kompa. Tryb pamięci masowej to tak jakby dodatkowy tryb, nie będzie widoczny w liście trybów do wyboru. Tak jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi